• 0

03 Ekim 2018, 16:32 - Anasayfa // Sulusaray Haberi yazdır

Sulusaray Belediyesi araç filosu büyüyor

Sulusaray Belediyesi araç filosu büyüyor

Türkiye Belediyeler Birliği (TBB) tarafından Sulusaray Belediyesine tam teşekküllü ve bedeli 550 bin lira olan itfaiye aracı hibe edildi.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Sulusaray Belediye Başkanı Halil Demirkol konu ile ilgili olarak yaptığı açıklamada, “Sulusaray Belediyesi olarak göreve başladığımız ilk günlerden itibaren halka daha iyi, daha hızlı ve daha verimli bir hizmet sunabilmek amacıyla araç ve ekipmanlarda yenileme ve geliştirme çalışmalarımızı sürdürmekteyiz” dedi.
 
ARAÇ FİLOMUZ HİZMETİ KOLAYLAŞTIRIYOR
 
Fırsatları değerlendirerek belediye araçlarını yenileme ve geliştirme çabası içerisinde olduklarını ifade eden Halil Demirkol, “Belediyemize daha önce Çevre ve Şehircilik Bakanlığından 400 bin TL bedelle çöp toplama aracı, İl Özel İdaresinden kullanılabilir binek otomobil, çöp aracı, itfaiye, kepçe, traktör, kamyon ve Kocaeli Büyükşehir Belediyesinden binek otomobil ve kamyonet kazandırmıştık” ifadelerini kullandı.
 
 
EMEĞİ GEÇENLERE TEŞEKKÜR ETTİ
 
Başkan Demirkol yapılan çalışmalara katkıda bulunanlara, “Belediye bütçemiz harici Büyükşehir Belediyemiz, Türkiye Belediyeler Birliği ve Özel İdare, Çevre Şehircilik Bakanlığımızca bizlere hibe ettiği şekliyle araç ve ekipmanlarımızı yeniliyoruz. Bu faaliyetlerimizde bizlerin tek amacı var. Değerli halkımızı, hizmetin daha iyisi, daha verimlisi ve daha kalitelisiyle buluşturmaktır. Emeği geçen Türkiye Belediyeler Birliği’ne ve başta AK Parti Tokat İl Başkanımız Metin Polat’a, Milletvekillerimize, İlçe başkanımıza, il Genel ve Belediye Meclis üyelerimiz ve emeği geçen herkese teşekkür ederim.  Rabbim hayırlı hizmetlerde kazasız belasız kullanmak nasip etsin” diyerek teşekkür etti.
Tokat OLAY


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Olay Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer Sulusaray Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Hatuniye Camisi zamana meydan okuyor
Hatuniye Camisi zamana meydan okuyor
Tokat'ta, Osmanlı Sultanı 2'nci Beyazıt'ın annesi Gülbahar Hatun adına 1485 yılında yaptırılan 534 yıllık Hatuniye Camisi, aradan geçen yıllara rağmen dimdik ayakta. Halk arasında Meydan Camisi olarak da anılan ibadethane, Tokat'ta yapılmış en güzel Osmanlı eserlerinden birisi olarak değerlendiriliyor.

E-BÜLTEN ABONELİK

ANKET

Yeni sitemizin dizaynını nasıl buldunuz?Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Musa Özdemir / TOKAT
Tel :0 (535) 210 6413
Faks : 0 (356) 212 4884
Bu site 0.094 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]