• 0

08 Ekim 2018, 22:39 - Anasayfa // Niksar Haberi yazdır

Niksar'da alternatif yol çalışmaları

Niksar'da alternatif yol çalışmaları

Niksar son yıllarda önemli gelişmeler yaşıyor. Bu gelişmeye istinaden araç sayısı da sürekli olarak artıyor. Araç sayısının artması tarihi bir kent olan Niksar'ın trafiğini de zorlaştırıyor.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Tarihi kent dokusunun bozulmadan alternatif yol çalışmaları ise Niksar Belediye Başkanı Özdilek Özcan’ın işini zorlaştırıyor. Buna rağmen Belediye alternatifleri araştırmaya devam ediyor.
 
Son olarak yapılan çalışmaları yerinde denetleyen Niksar Belediye Başkanı Özdilek Özcan, “İlçemizde günden güne artan trafik yükünü açtığımız alternatif yollarla hafifletmeye çalışıyoruz. Son olarak Bengiler Mahallesi’nden Atatürk Bulvarı’na açtığımız yolda kaplama çalışmalarına başladık. İlçemize hayırlı olsun” dedi.
 
Öte yandan Tokat-Niksar karayolunun yapım çalışmaları kapsamında ilçe girişinde bulunan Hamidiye Köprüsü’nün yanında ikinci köprünün yapılması için çalışmalar da hızla devam ediyor.
 
Tokat OLAY


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Olay Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer Niksar Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Mürekkep ve Kağıt Kokuları İçinde 43 Yıllık Gözbebeği, 'MAŞALI'
Mürekkep ve Kağıt Kokuları İçinde 43 Yıllık Gözbebeği, 'MAŞALI'
Tokat'ın çalışmaya devam eden en eski matbaacısı olan Halil Ekicioğlu, 43 yıllık ömrü beraber paylaştığını söylediği matbaa makinesi için 'gözbebeğim' tabirini kullanıyor.

E-BÜLTEN ABONELİK

ANKET

Yeni sitemizin dizaynını nasıl buldunuz?Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Musa Özdemir / TOKAT
Tel :0 (535) 210 6413
Faks : 0 (356) 212 4884
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]