• 0

08 Ekim 2018, 22:44 - Anasayfa // GÜNDEM Haberi yazdır

Tokat ekmek ve dolmuş zammına çare arıyor

Tokat ekmek ve dolmuş zammına çare arıyor

Tokat Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Ali Çelik, beraberinde TESOB Başkanı Fehmi Çankaya, Tokat Ekmekçiler Lokantacılar Pideciler ve Pastacılar Odası Başkanı Bekir Yurtbay ve Şehiriçi Dolmuşları Kooperatifi Başkanı Ali Selimoğlu ile ortak basın açıklaması yaptı.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Tokat Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Toplantı Salonunda yapılan basın açıklamasında Başkan Ali Çelik, her iki sektörün de sıkıntılarının, uzlaşmacı bir ortamda dile getirilmesi gerektiği üzerinde durdu. Başkan Çelik, hem son tüketici olarak Tokatlı vatandaşların hem üretici olarak  şehre katma değer sağlayan ekmekçiler ve dolmuşçuları mağdur duruma düşmemeleri için çözüm arayışı içerisinde olduklarını belirtti.
 
ORTA YOL ARAYIŞI

Tokat Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ali Çelik, ekmek ve dolmuş fiyatlarında iyileştirme çalışmaları yaptıklarını belirterek, her kesimin görüşlerini önemsediklerini kaydetti.
 

Yapılan açıklamada neden-sonuç ilişkisini de masaya yatıran Başkan Ali Çelik, amaçlarının alınan sonucun kavga ortamından uzak, tüketicinin hizmet sağlayanı, hizmet sağlayanın da tüketiciyi anladığı bir ortam oluşturmak ve iyileştirmenin her iki tarafı da mutlu edecek bir şekilde sonuçlanması olduğunu söyledi.

Heyet daha sonnra, Ak Parti İl Başkanı Metin Polat'ı ziyaret etti.
Tokat OLAY


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Olay Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNDEM Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Mürekkep ve Kağıt Kokuları İçinde 43 Yıllık Gözbebeği, 'MAŞALI'
Mürekkep ve Kağıt Kokuları İçinde 43 Yıllık Gözbebeği, 'MAŞALI'
Tokat'ın çalışmaya devam eden en eski matbaacısı olan Halil Ekicioğlu, 43 yıllık ömrü beraber paylaştığını söylediği matbaa makinesi için 'gözbebeğim' tabirini kullanıyor.

E-BÜLTEN ABONELİK

ANKET

Yeni sitemizin dizaynını nasıl buldunuz?Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Musa Özdemir / TOKAT
Tel :0 (535) 210 6413
Faks : 0 (356) 212 4884
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]