• 0

10 Ekim 2018, 11:49 - Anasayfa // Almus Haberi yazdır

Hubyar ismi tescillendi

Hubyar ismi tescillendi

Tokat Almus Hubyar Köyü Kültür ve Sosyal Yardımlaşma Derneği, Hubyar ismini tescilledi.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Tokat Almus Hubyar Köyü Kültür ve Sosyal Yardımlaşma Derneğinin girişimleri sonucunda Tokat’ın kültür mirası "HUBYAR" ismi tescillenerek koruma altına alındı. 10 yıl sureyle ismin marka değeri Tokat Almus Hubyar Köyü Kültür ve Sosyal Yardımlaşma Derneğine ait olacak.
 
“HUBYAR” ismi Türk Patent ve Marka Kurumu tarafından 'Hubyar Köyü Kültür ve Sosyal Yardımlaşma Derneği' adına ülkemizin ulusal kültür değeri olarak tescillenmiş ve kültürel mirasımız olarak koruma altına alınmış oldu.
 
Tokat OLAY


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Olay Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer Almus Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Adnan Atmaca ile yaş sebze ve meyve ihracatı üzerine röportaj
Adnan Atmaca ile yaş sebze ve meyve ihracatı üzerine röportaj
Euroaz Tarım Ürünleri Gıda San. ve Tic. Ltd. Şti. Genel Müdürü Adnan Atmaca ile yaş sebze ve meyve ihracatı üzerine keyifli bir röportaj.

E-BÜLTEN ABONELİK

ANKET

Yeni sitemizin dizaynını nasıl buldunuz?Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Musa Özdemir / TOKAT
Tel :0 (535) 210 6413
Faks : 0 (356) 212 4884
Bu site 0.094 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]