• 0

12 Ekim 2018, 11:59 - Anasayfa // Turhal Haberi yazdır

Turhal'da şehit aileleri dayanışma derneği kuruldu

Turhal'da şehit aileleri dayanışma derneği kuruldu

Turhal'da şehit ailelerinin yardımlaşmasına yönelik olarak dernek kuruldu. Derneğin başkanlığını Orhan Kılıç yürütüyor. Dernek Turhal Kaymakamı Dr. Ahmet Süheyl Üçer'i makamında ziyaret ettiler.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Turhal’daki şehit aileleri ve şehit yakınları tarafından kurulan Turhal Şehit Aileleri Dayanışma Derneği Başkanı Orhan Kılıç ve yönetim kurulu üyeleri Satılmış Çınar, Demet İren, Müslüm Kaya, Mahmut Dinç, Arif Sel Turhal Kaymakamı Üçer’i ziyaret ederek yapacakları çalışmalar hakkında bilgi verdiler.
 
Ziyaretten dolayı dernek yönetimine teşekkür eden Kaymakam Üçer, yeni kurulan derneğe ve yönetimine çalışmalarında başarılar diledi. Şehit aileleri bizlere bir emanettir diyen Üçer, “Tamamı şehit yakınlarından oluşan bu dernek yönetiminin güzel çalışmalara imza atacağını ümit ediyor, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da sizlere desteğimizi esirgemeyeceğimizi belirtmek istiyorum” dedi.
 
 
Tokat OLAY


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Olay Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer Turhal Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Mürekkep ve Kağıt Kokuları İçinde 43 Yıllık Gözbebeği, 'MAŞALI'
Mürekkep ve Kağıt Kokuları İçinde 43 Yıllık Gözbebeği, 'MAŞALI'
Tokat'ın çalışmaya devam eden en eski matbaacısı olan Halil Ekicioğlu, 43 yıllık ömrü beraber paylaştığını söylediği matbaa makinesi için 'gözbebeğim' tabirini kullanıyor.

E-BÜLTEN ABONELİK

ANKET

Yeni sitemizin dizaynını nasıl buldunuz?Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Musa Özdemir / TOKAT
Tel :0 (535) 210 6413
Faks : 0 (356) 212 4884
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]