• 0

05 Kasım 2018, 20:08 - Anasayfa // ETKİNLİK Haberi yazdır

POLEM'den anlamlı dergi

POLEM'den anlamlı dergi

Yıllardır hayalini kurduğu ve uğrunda okulunu kazanıp, İstanbul Üniversitesi Gazetecilik Yüksek Okulu'ndan mezun olduktan sonra Gazetecilik yapmak nasip olmadığını söyleyen Polem'im Genel Başkanı Mustafa Acar. Nihayet bu hayalimi İş adamı Bülent Kumaş'ın destekleriyle, Kamu Yararına Çalışan Türkiye Polis Emeklileri Sosyal Yardım Derneği (POLEM) yepyeni bir dergi ile okuyucuları ile buluşturacaklarının sinyalini verdi.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Acar daha sonra şunları söyledi: 2019 Ocak ayından itibaren yayın hayatına girecek olan TÜRKİYE POLDER  dergisini işi bilen usta gazetecilerle beraber ortak bir çalışma yapacaklarını ve Hukuk dalında da güvenilir avukatların olduğunu  ayrıca İş dünyasından da birkaç iş adamının desteklediğini vurguladı.
 
Yapılan protokaol anlaşmasında bir araya gelen isimler arasında POLEM Genel Başkanı Emekli Emniyet Müdürü Mustafa Acar, Genel Başkan Yardımcısı 1.Sınıf  Emekli Emniyet Müdürü Ayhan Mımaroğlu,Polem Çekmeköy Temsilcisi  Rasim Çolak, Polem Kuşadası Temsilcisi Fikret Türker,  İş Adamı  Bülent Kumaş, ise Basın İlan Kurumu Antalya Eski İl Müdürü Vedat Baykal, Relax Medya Reklam Müdürü  Oğuzhan Tusak, Şefkatli Partners Avukatlık Ortaklığı Bürosunun Avukatları; Avukat Cerrah İzoğlu, Avukat Zeynep  Şefkatli, Avukat Habib Avınca, Avukat Dilek Doruk, Yatırım Danışmanı Ahmet Kaya ve İş adamı Cenk Nar’ ın  bir araya gelip çıkartılacak olan dergi için anlaşma için fikir alışverişinde bulunuldu.
 
İş Adamı  Bülent Kumaş (Relax medya meclis medya emniyet medya mehmetcik medya sahibi) ve Genel Yayın Yönetmenliğini ise Basın İlan Kurumu Antalya Eski İl Müdürü Vedat Baykal’ın, Genel Koordinatörlüğünü ise İzmirinicinden.com  gazetesi  imtiyaz sahibi Uğur Şener’in öncülüğünde İzmir’de 2019 Ocak ayinda İtibaren  yayın hayatına başlaması beklenen dergi Relax Medya tarafindan polislerin çalışmaları ve emekli polislerin sıkıntılarını gazi ve sehit polislerimizin ailerinin yasadığı sıkıntılarıi  gündeme taşıyacak ve  Türkiye’de güvenli yaşamın gözbebeği konumundaki polislerimizin destekçisi konumunda olacak derginin merkezi İzmir Alsancak’ta olacağı öğrenildi.
Tokat OLAY


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Olay Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer ETKİNLİK Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Mürekkep ve Kağıt Kokuları İçinde 43 Yıllık Gözbebeği, 'MAŞALI'
Mürekkep ve Kağıt Kokuları İçinde 43 Yıllık Gözbebeği, 'MAŞALI'
Tokat'ın çalışmaya devam eden en eski matbaacısı olan Halil Ekicioğlu, 43 yıllık ömrü beraber paylaştığını söylediği matbaa makinesi için 'gözbebeğim' tabirini kullanıyor.

E-BÜLTEN ABONELİK

ANKET

Yeni sitemizin dizaynını nasıl buldunuz?Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Musa Özdemir / TOKAT
Tel :0 (535) 210 6413
Faks : 0 (356) 212 4884
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]