• 0

06 Kasım 2018, 10:52 - Anasayfa // SPOR Haberi yazdır

TGF'den Çılgorispor'a malzeme desteği

TGF'den Çılgorispor'a malzeme desteği

Türkiye Güreş Federasyonu, amatör kulüplere destek amacıyla yapılan yardım kapsamında, Tokat Cılgorispor Kulübüne malzeme yardımı yapıldı.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

 
Malzeme yardımından dolayı Türkiye Güreş Federasyonu Başkanı Musa Aydın ve As Başkan Serdar Çınkılıç’a teşekkür eder Cılgorispor Kulübü Hocası Behlül Gedik, “Geleceğin sporcularını yetiştiriyoruz. Başarı için herkes elinden geleni yapıyor. Kulüplerimizin ayakta kalması için yardımda bulunanlara ne kadar teşekkür etsek azdı. Spora verilen destek uyuşturucuyla mücadele anlamına gelir, spora verilen destek sağlıklı nesiller anlamına gelir. Burada en önemli nokta çocuklarımızı spora yönlendirmek. Spora yapılan her yatırım ülkemizin geleceği demektir. Spor yapan çocuk arkadaşlarına saygılı oluyor, kötü alışkanlıklardan uzak kalıyor. Eve gidip enerjisini atmış olarak oturuyor. Ailesi gidip antrenmanını izliyor. Spor bizim yaşam tarzımız olmalı” dedi.
 
Emeği geçenlere teşekkür eden Behlül Gedik, “Bu yardımlar var olduğu sürece güreş devam eder, Tokat’tan şampiyonlar çıkar ve sonuçta Tokat övünür” ifadelerini kullandı.
 
Tokat OLAY


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Olay Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer SPOR Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Mürekkep ve Kağıt Kokuları İçinde 43 Yıllık Gözbebeği, 'MAŞALI'
Mürekkep ve Kağıt Kokuları İçinde 43 Yıllık Gözbebeği, 'MAŞALI'
Tokat'ın çalışmaya devam eden en eski matbaacısı olan Halil Ekicioğlu, 43 yıllık ömrü beraber paylaştığını söylediği matbaa makinesi için 'gözbebeğim' tabirini kullanıyor.

E-BÜLTEN ABONELİK

ANKET

Yeni sitemizin dizaynını nasıl buldunuz?Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Musa Özdemir / TOKAT
Tel :0 (535) 210 6413
Faks : 0 (356) 212 4884
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]