• 0

06 Kasım 2018, 22:57 - Anasayfa // Almus Haberi yazdır

Almus Tufantepe Projesi gerçekleştiriliyor

Almus Tufantepe Projesi gerçekleştiriliyor

Orta Karadeniz Kalkınma Ajansının destekleri ile gerçekleştirilecek olan Almus Tufantepe projesi çalışmaları başladı.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

ALMUS’A DEV TURİZM YATIRIMI
 
Almus Kaymakamı Hamza İnam, projeyi yerinde inceledi. Almus Tufantepe Rekreasyon Alanları Geliştirilmesi Projesi Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı tarafından desteklenmeye uygun bulunmuştu. Bu yıl imzalanan projenin yapım çalışmaları başladı.
 
Almus Tufantepe Rekreasyon Alanları Geliştirme Projesi kapsamında hayata geçirilecek olan Projelerden ilki olan “Zipline” (Yüksek bir noktadan, alçak bir noktaya bağlanmış çelik halat vasıtası ile emniyet alarak yerçekiminden faydalanıp kayma faaliyeti) projesinin kurulumuna başlandı.
 
 
Projenin tamamlanmasıyla birlikte Almus turizm açısından cazip bir merkez haline gelecek.
Almus Tufantepe, Karadeniz’in en çekici mekânlarından biri olacaktır. Proje kapsamında zipline, dev salıncak,  yürüyüş yolları ve birçok rekreatif etkinlik tesisi ve bölgeye kazandırılacak.
Tokat OLAY


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Olay Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer Almus Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Mürekkep ve Kağıt Kokuları İçinde 43 Yıllık Gözbebeği, 'MAŞALI'
Mürekkep ve Kağıt Kokuları İçinde 43 Yıllık Gözbebeği, 'MAŞALI'
Tokat'ın çalışmaya devam eden en eski matbaacısı olan Halil Ekicioğlu, 43 yıllık ömrü beraber paylaştığını söylediği matbaa makinesi için 'gözbebeğim' tabirini kullanıyor.

E-BÜLTEN ABONELİK

ANKET

Yeni sitemizin dizaynını nasıl buldunuz?Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Musa Özdemir / TOKAT
Tel :0 (535) 210 6413
Faks : 0 (356) 212 4884
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]