• 0

28 Kasım 2018, 16:46 - Anasayfa // Reşadiye Haberi yazdır

Mustafa Şahin, Reşadiye'den aday adayı

Mustafa Şahin, Reşadiye'den aday adayı

MHP İl Genel meclis üyesi Mustafa Şahin, 31 Mart 2019'da yapılacak mahalli idareler seçiminde MHP'den Reşadiye Belediye Başkanlığı için aday adayı oldu.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

“Niyet Hayır, Akibet Hayır!” sloganı ile yola çıkan Mustafa Şahin, “Niyet Hayır, Akıbet Hayır! 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak mahalli idareler genel seçimlerinde Milliyetçi Hareket Partisi Reşadiye belediye başkan aday adaylığını dilekçemizi verdik. 35 yıllık bilgi, birikim, deneyim ve tecrübelerimi bundan sonrası için Reşadiye belediye başkanlığı için kullanma istiyorum. Reşadiye'min güzel insanlarına hizmet etmekten, birlikte hareket etmekten onur duyacağım. Haydi bismillah, hayırlı olsun” dedi.
 
 
“BİZİM ÜLKÜMÜZ VAR”
 
Bir ülkü dâhilinde Reşadiye’ye hizmet etmek istediğini, bunu da daha önce yaptığı hizmetler ile gösterdiğini ifade eden Mustafa Şahin, “Biz baş koyduğumuz yolda, tüm eforumuzu kullanırız. Yapılacak işte mazeret belirtmeyiz. Bir menfaat peşinde koşmayız. Reşadiye’mizin kalkınması bizim için tek hedeftir” ifadelerini kullandı.
 
Görev verilmesi halinde el birliği ile gönül birliği ile çalışacağını aktaran MHP Reşadiye Belediye Başkan Aday Adayı Mustafa Şahin, “Kaynaklarımızı en verimli şekilde, mesai arkadaşlarımı etkin olarak kullanarak Reşadiyelilere hizmet edeceğim. Buna söz veriyorum” diyerek açıklamasını tamamladı.
Tokat OLAY


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Olay Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer Reşadiye Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Mürekkep ve Kağıt Kokuları İçinde 43 Yıllık Gözbebeği, 'MAŞALI'
Mürekkep ve Kağıt Kokuları İçinde 43 Yıllık Gözbebeği, 'MAŞALI'
Tokat'ın çalışmaya devam eden en eski matbaacısı olan Halil Ekicioğlu, 43 yıllık ömrü beraber paylaştığını söylediği matbaa makinesi için 'gözbebeğim' tabirini kullanıyor.

E-BÜLTEN ABONELİK

ANKET

Yeni sitemizin dizaynını nasıl buldunuz?Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Musa Özdemir / TOKAT
Tel :0 (535) 210 6413
Faks : 0 (356) 212 4884
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]