• 0

28 Kasım 2018, 17:13 - Anasayfa // SPOR Haberi yazdır

Turhal'da güreşin başkenti olmaya aday

Turhal'da güreşin başkenti olmaya aday

Turhal güreş spor kulüpleri son yıllarda birbirinden başarılı sonuçlar almaya, şampiyon olmaya, dereceye girmeye başladı. Bu başarılar içerisinde Turhal Gençlik Spor Kulübü de önemli başarılar elde etti ve birçok sporcusu Türkiye genelinde ve dünyada başarılı oldu.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Turhal Güreş Sevenler Derneği Spor Kulübü Başkanı Ali Genç, başarının uzun soluklu mücadele ile geldiğini belirterek, “Zorlukları aşmadan, planlama yapmadan, terinizi mindere akıtmadan başarıyı yakalayamazsınız. Biz el birliği ile bu noktalara geldi. Geldiğimiz noktayı başarılı görürsek, devamı gelmez. Her zaman bir üst başarının peşinde koşuyoruz. Başarıyı yakalayanları motive etmeye yönelik projeler geliştiriyoruz. Geldiğimiz noktada bize destek olan herkese teşekkürü bir borç bilirim” diye konuştu.
 
 
Tokat Amatör Spor Kulüpleri Federasyon Başkanı Sezai Işkın,  Turhal Gençlik Spor Kulübü Güreş Antrenörleri Gürkan Erdoğan, Şenay Koncaoğlu ve Demirkan Erdoğan’a başarılı çalışmalarından dolayı plaket taktim etti.

Sezai Işkın, “Turhal Güreş Takımının yerelde başlamak üzere uluslararası arenaya kadar başarılı sonuçlar alması bizleri mutlu ediyor. Azimli, özverili çalışan antrenörlerimiz Gürkan Erdoğan, Şenay Koncaoğlu ve Demirkan Erdoğan’ı tebrik ediyorum. Genç güreşçilerimizin nice şampiyonluklar almalarını Allan’dan diliyorum” dedi.
 
 
İŞTE ŞAMPİYONLAR
 
Hamza Duran, Emin Demirtaş, Eray Yılmaz, Nesrin Baş, Enes Bildiş Muhammed Ali Duman, Kenan Aydın, Taha Temel, Ömer Faruk Kırat,Yusuf Kırat, Emine Karakaya, Furkan Has, Elif Saçıkara, Sıla Aykul, Ebru Dağbaşı, Semih  Şahin, Ebubekir Ayrdın, Çağla Yarım, Nazan Batır, Sefa Soysal, Efecan Sığırcıeroğlu, Mustafa Eren ilhan, Serhat Göçmez, Şükrü Öndeş, Fatih Polat ,Esre Keten, Melisa Karlı ve Serkan Al, Türkiye genelindeki şampiyonalarda ve Kırkpınar'daki güreşlerde dereceye girmişlerdir.
 
DÜNYADA DA DERECELER GELDİ
 
Yine Sıla Aykul, Mustafa Eren ilhan, Muhammed Ali Genç, Nesrin Baş Hamza Duman ve Hamza Çadırlığolu dünyadaki değişik şampiyonalarda dereceye girmişlerdir.
Tokat OLAY


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Olay Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer SPOR Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Mürekkep ve Kağıt Kokuları İçinde 43 Yıllık Gözbebeği, 'MAŞALI'
Mürekkep ve Kağıt Kokuları İçinde 43 Yıllık Gözbebeği, 'MAŞALI'
Tokat'ın çalışmaya devam eden en eski matbaacısı olan Halil Ekicioğlu, 43 yıllık ömrü beraber paylaştığını söylediği matbaa makinesi için 'gözbebeğim' tabirini kullanıyor.

E-BÜLTEN ABONELİK

ANKET

Yeni sitemizin dizaynını nasıl buldunuz?Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Musa Özdemir / TOKAT
Tel :0 (535) 210 6413
Faks : 0 (356) 212 4884
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]