• 0

30 Kasım 2018, 07:40 - Anasayfa // ETKİNLİK Haberi yazdır

TOKFED'den Ankara çıkartması

TOKFED'den Ankara çıkartması

Ankara Tokat Dernekler Federasyonu (TOKFED) Yönetim Kurulu olarak, Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde ziyaretler gerçekleştirdi.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Ankara Tokat Dernekler Federasyonu (TOKFED) Yönetim Kurulu Tokat Milletvekili Sayın Yücel BULUT, Başkent Ankara Meclisi Başkanı ve Ankara Milletvekili Nevzat Ceylan, Konya Milletvekili Kamusen eski Genel Sekreteri Sayın, Fahrettin Yokuş, Tokat Milletvekilleri Mustafa Arslan, Yücel Bulut ve Antalya Milletvekili Abdurrahman Başkan’ı makamında ziyaret ederek görüş alışverişinde bulundular.
 
BİRLİK VE BERABERLİK
 
Tokat Dernekler Federasyonu (TOKFED) Yönetim Kurulu Başkanı Kamil Dündaroğlu, “Federasyonumuz birlik ve beraberlik içerisinde çalışmalar yürütmektedir. Herkesten Allah razı olsun.. Birlik beraberlik içinde güzel günlere.. Bildiğiniz gibi, Ankara Avlunlular Derneği de Ankara Tokat Dernekler Federasyonu (TOKFED) kurucu derneklerinden biridir” şeklinde konuştu.
 
 
KABAKÇI KONAĞI'NDA SOHBET

Prof. Dr. Ahmet Özdemir’in Kabakçı konağındaki söyleşisine katılan TOKFED üyeleri birlik ve beraberlik mesajı verdiler. Federasyon Başkanı Kamil Dündaroğlu, “TOKFED Yönetim Kurulu olarak, gün boyu milletvekili ziyaretlerimizin akabinde; akşam, Hamamönü Kabakçı Konağı sohbetlerimizin Kasım ayı konuğu; Sayın Prof. Dr. Ahmet Özdemir Hoca idi. Ahmet Hoca'nın akıcı üslubu ile Endüstri 4.0'ın ne anlam ifade ettiği, an itibariyle Türkiye'nin bunu gerçekleştirme kabiliyetinin bulunup bulunmadığı gibi konular hakkında bilgi edinme fırsatı bulduk. Hoca'nın güzel sunumunu destekler mahiyette, özellikle; siyasetçi, sanayici, iş adamı ve bürokratların teknik anlamdaki soruları ve beyanları ile sohbet mükemmeldi” dedi.
Tokat OLAY


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Olay Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer ETKİNLİK Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Mürekkep ve Kağıt Kokuları İçinde 43 Yıllık Gözbebeği, 'MAŞALI'
Mürekkep ve Kağıt Kokuları İçinde 43 Yıllık Gözbebeği, 'MAŞALI'
Tokat'ın çalışmaya devam eden en eski matbaacısı olan Halil Ekicioğlu, 43 yıllık ömrü beraber paylaştığını söylediği matbaa makinesi için 'gözbebeğim' tabirini kullanıyor.

E-BÜLTEN ABONELİK

ANKET

Yeni sitemizin dizaynını nasıl buldunuz?Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Musa Özdemir / TOKAT
Tel :0 (535) 210 6413
Faks : 0 (356) 212 4884
Bu site 0.094 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]