• 0

01 Aralık 2018, 22:34 - Anasayfa // SİYASET Haberi yazdır

Necati Taşdemir, Turhal İl Genel Meclisi'ne talip

Necati Taşdemir, Turhal İl Genel Meclisi'ne talip

Turhal Pancar Ekicileri Kooperatifi Yönetim Kurulu Üyesi Necati Taşdemir, AK Partiden Turhal İl Genel Meclisi Üyesi Aday Adayı oldu.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Necati Taşdemir, İl Genel Meclisi üyeliğinin çok önemli bir görev olduğunu, büyük sorumluluklar içerdiği, kırsal kalkınma açısından son derece önem arz ettiğini belirterek, “Turhal, belde ve köylerinin kalkınması için tecrübelerimi ortaya koyacağım için heyecanlıyım. Jandarma Genel Komutanlığına bağlı değişik görevlerde bulundum ve 2011 yılında Jandarma Kliminal Daire Başkanlığından emekli oldum. Bu açıdan da bölgemize vereceğim çok şey olacağı kanaatindeyim” ifadelerini kullandı.
 
 
Turhal Parcar Ekicileri kooperatif iştiraki olan Turpan Yem Fabrikası Başkan Vekilliği ve Suluova Şeker Fabrikası Yönetim Kurulu üyeliği görevlerini de yaptığını hatırlatan Necati Taşdemir, “Şimdi Turhal’ın her yerine hizmet götürmek, götürülecek hizmetlere katkı sağlamak bizim için önemlidir” diyerek açıklamalarını tamamlmadı.
Tokat OLAY


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Olay Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer SİYASET Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Mürekkep ve Kağıt Kokuları İçinde 43 Yıllık Gözbebeği, 'MAŞALI'
Mürekkep ve Kağıt Kokuları İçinde 43 Yıllık Gözbebeği, 'MAŞALI'
Tokat'ın çalışmaya devam eden en eski matbaacısı olan Halil Ekicioğlu, 43 yıllık ömrü beraber paylaştığını söylediği matbaa makinesi için 'gözbebeğim' tabirini kullanıyor.

E-BÜLTEN ABONELİK

ANKET

Yeni sitemizin dizaynını nasıl buldunuz?Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Musa Özdemir / TOKAT
Tel :0 (535) 210 6413
Faks : 0 (356) 212 4884
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]