• 0

02 Aralık 2018, 22:01 - Anasayfa // SİYASET Haberi yazdır

Erbaa'da ibre Mustafa Kök'ten yana döndü

Erbaa'da ibre Mustafa Kök'ten yana döndü

AK Parti Genel Merkezi tarafından aday adaylığı kabul edilen AK Parti Erbaa ilçe Başkanı Mustafa Kök'ün muhtemel Erbaa Belediyi başkanlığına aday gösterilmesi bekleniyor.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Mustafa Kök, sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamada, “AK Parti Genel Merkezce diğer aday adayları ile birlikte değerlendirilmek üzere verdiği izin ile Erbaa AK Parti ilçe başkanlığından istifa etmiş bulunmaktayım. AK Parti Erbaa İlçe Başkanlığına siyasi ve hukuk işleri başkanımız Av. Ömer Faruk Yonar vekâlet edecektir” dedi.
 
AK Parti, parti yönetiminde görevdeki isimlerin aday olarak kabul edilmeyeceğini açıklamıştır. Aday gösterilme ihtimali yüksek olan partililerin istifa süresi sonrasında görevlerinde ayrılması kabul ediliyor. Bu durum göz önünde bulundurulduğunda Mustafa Kök’ün AK Parti’nin Erbaa Belediye Başkan adayı olacağı kulisleri ağırlık kazandı.
 
Tokat OLAY


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Olay Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer SİYASET Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Mürekkep ve Kağıt Kokuları İçinde 43 Yıllık Gözbebeği, 'MAŞALI'
Mürekkep ve Kağıt Kokuları İçinde 43 Yıllık Gözbebeği, 'MAŞALI'
Tokat'ın çalışmaya devam eden en eski matbaacısı olan Halil Ekicioğlu, 43 yıllık ömrü beraber paylaştığını söylediği matbaa makinesi için 'gözbebeğim' tabirini kullanıyor.

E-BÜLTEN ABONELİK

ANKET

Yeni sitemizin dizaynını nasıl buldunuz?Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Musa Özdemir / TOKAT
Tel :0 (535) 210 6413
Faks : 0 (356) 212 4884
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]