• 0

03 Aralık 2018, 19:27 - Anasayfa // SİYASET Haberi yazdır

Fatih Dönmezoğlu, Belediye Meclis Üyesi aday adayı

Fatih Dönmezoğlu, Belediye Meclis Üyesi aday adayı

Fatih Dönmezoğlu, AK Partiden Niksar Belediye Meclis üyeliği aday adaylığı için başvurusunu, AK Parti Niksar İlçe Başkanlığına yaptı.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Fatih Dönmezoğlu’nun başvurusunu kabul eden İlçe Başkanımız Kemal Yılmaz, “hayırlı olsun” temennisinde bulundu ve Niksar’a ve Türkiye’ye hizmet etmenin önemine vurgu yaptı.

Fatih Dönmezoğlu ise başvuru esnasında yaptığı konuşmada, “Niksar Belediye Meclisinde görev almak, Partimiz ile Belediyemiz, Belediyemiz ile halkımız ve esnafımız arasında köprü olmak istiyorum. Uygun görülmesi halinde Belediye ve İlçe Başkanlarımla, İlçe Yönetimimizle, bir ve beraber olarak Niksar ortak paydasında hizmetlere katkı sunmak üzere aday adaylığımı takdirlerinize sunuyorum” dedi.
 
Niksar’ın son yıllardaki kalkınma hamlelerine işaret eden Fatih Dönmezoğlu, “Şimdi bu kalkınma hamlesine bilgi, tecrübe ve gayretle katkı yapmak istiyorum” şeklinde konuştu.
Tokat OLAY


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Olay Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer SİYASET Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Mürekkep ve Kağıt Kokuları İçinde 43 Yıllık Gözbebeği, 'MAŞALI'
Mürekkep ve Kağıt Kokuları İçinde 43 Yıllık Gözbebeği, 'MAŞALI'
Tokat'ın çalışmaya devam eden en eski matbaacısı olan Halil Ekicioğlu, 43 yıllık ömrü beraber paylaştığını söylediği matbaa makinesi için 'gözbebeğim' tabirini kullanıyor.

E-BÜLTEN ABONELİK

ANKET

Yeni sitemizin dizaynını nasıl buldunuz?Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Musa Özdemir / TOKAT
Tel :0 (535) 210 6413
Faks : 0 (356) 212 4884
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]