• 0

03 Aralık 2018, 22:16 - Anasayfa // GÜNDEM Haberi yazdır

Mücahit Taşan, İl Genel Meclisi için başvuru yaptı

Mücahit Taşan, İl Genel Meclisi için başvuru yaptı

Tokat'ın sevilen işadamlarından Mücahit Taşan, Tokat il genel meclisi adaylığı için Tokat Merkez İlçe Başkanlığına başvuruda bulundu.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

İl genel meclisinin Tokat il sınırları içerisinde hizmet sunmak için, insanların duasını almak için önemli bir fırsat olduğunu ifade eden Mücahit Taşan, “Hayır duaları almak, geride hoş bir seda bırakmak için yola çıktım. Allah utandırmasın” dedi.
 
HİZMETLER TAÇLANACAK
 
İl genel meclisinin köylere, kasabalara, beldelere hizmet sunma açısından bir fırsat olduğunu, bir bakıma yerel parlamento olduğunu ifade eden Mücahit Taşan, “AK Parti iktidarı döneminde il genel meclisi yol, köprü, sağlık, alt yapı gibi akla gelebilecek her türlü hizmeti sunmuştur. Biz şimdi bu hizmetleri taçlandırmaya geliyoruz. Görev aldığımız takdirde yüklendiğimiz işi layıkı ile yerine getireceğiz” ifadelerini kullandı.
 
 
ORTAK AKLI HAREKETE GEÇİRECEĞİZ
 
Tokat’ın konumu itibariyle kilit bir noktada olduğunun altını çizen Mücahit Taşan, “Toprağı ile su potansiyeli ile turizmi ile lider illerden biri olan Tokat’ın bu potansiyelini zorlayacağız. Tokat’ın ihracat potansiyelini artırmaya yönelik sanayi yatırımlarının artmasına yönelik projeler geliştireceğiz. İşsizlik sebebiyle kentimizi terk eden hemşerilerimizi geriye getirmeye yönelik olarak ortak aklı harekete geçireceğiz” diyerek açıklamalarını tamamladı.
Tokat OLAY


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Olay Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNDEM Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Mürekkep ve Kağıt Kokuları İçinde 43 Yıllık Gözbebeği, 'MAŞALI'
Mürekkep ve Kağıt Kokuları İçinde 43 Yıllık Gözbebeği, 'MAŞALI'
Tokat'ın çalışmaya devam eden en eski matbaacısı olan Halil Ekicioğlu, 43 yıllık ömrü beraber paylaştığını söylediği matbaa makinesi için 'gözbebeğim' tabirini kullanıyor.

E-BÜLTEN ABONELİK

ANKET

Yeni sitemizin dizaynını nasıl buldunuz?Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Musa Özdemir / TOKAT
Tel :0 (535) 210 6413
Faks : 0 (356) 212 4884
Bu site 0.094 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]