• 0

03 Aralık 2018, 22:40 - Anasayfa // SİYASET Haberi yazdır

Salih Yıldırım, tekrar aday

Salih Yıldırım, tekrar aday

Tokat İl Genel Meclis Başkanı Salih Yıldırım, AK Parti Tokat İl Genel Meclis Üyeliği için tekrar aday adayı oldu. Salih Yıldırım, müracaat dilekçesini Merkez İlçe Başkanlığına sundu.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

İl genel meclisi üyelerinin devletin vatandaşa açılan kapısı olduğunu ifade ede Salih Yıldırım, görev yaptıkları süre boyunca vatandaşlarla sürekli iç içe olduklarını söyledi.
 
Tokat İl Genel Meclisi olarak önemli başarılara imza attıklarını anlatan Salih Yıldırım, “Tecrübe sahibi olduk, eksikliklerimizi gördük. Bu dönem daha güzel hizmetleri nasıl yaparız, bunun hesabını yapacağız. Hizmet verdiğimiz süre boyunca bizlere destek olan herkese teşekkürü bir borç bilirim” dedi.
 
 
Tokat’ın hizmet açısından önemli bir ivme kazandığını, kaynakların en verimli şekilde kullanıldığını belirten Yıldırım, “Hizmet yolunda bir kez daha yola çıktık. Allah utandırmasın” diyerek sözlerini tamamladı.
Tokat OLAY


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Olay Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer SİYASET Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Mürekkep ve Kağıt Kokuları İçinde 43 Yıllık Gözbebeği, 'MAŞALI'
Mürekkep ve Kağıt Kokuları İçinde 43 Yıllık Gözbebeği, 'MAŞALI'
Tokat'ın çalışmaya devam eden en eski matbaacısı olan Halil Ekicioğlu, 43 yıllık ömrü beraber paylaştığını söylediği matbaa makinesi için 'gözbebeğim' tabirini kullanıyor.

E-BÜLTEN ABONELİK

ANKET

Yeni sitemizin dizaynını nasıl buldunuz?Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Musa Özdemir / TOKAT
Tel :0 (535) 210 6413
Faks : 0 (356) 212 4884
Bu site 0.093 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]