• 0

04 Aralık 2018, 15:30 - Anasayfa // GÜNDEM Haberi yazdır

Reşadiye çamurdan kurtuluyor

Reşadiye çamurdan kurtuluyor

Alt yapı çalışmaları sebebiyle köstebek yuvasına dönen Reşadiye caddeleri tekrar asfalta kavuşuyor.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Altyapı, kaldırım, drenaj ve temel malzeme serim çalışmalarının bittiği Atatürk Caddesi, Şehit Erkan Yiğit Caddesi, GOP Caddesi ve Sultan Reşad Caddesi’nde sıcak asfalt döküm işlemine Hükümet Meydanı’nda yapılan törenle başlandı.
 
REŞADİYE ASFATLA BULUŞTU
 
Tokat, Reşadiye Belediyesi tarafından başlatılan doğalgaz hattı için kazılan Cadde ve Sokaklardaki Temel malzeme seriminden sonra asfalt dökülmeye başlandı.
 
Yaklaşık iki yıldır süren doğalgaz çalışmalarının yanında yer altı elektrik ve su hatları da yenilenen Reşadiye’de Plent Mix Temel malzemesi serimi geçen hafta yapılmıştı. Bu sabah itibari ile Asfalt kaplama çalışmasına başlandı. Asfalt kaplaması çalışmasını Reşadiye Belediye Başkanı Cemil Kılıç yakından takip etti.
 
 
SABIR EKONOMİK KATKI OLARAK DÖNDÜ
 
Reşadiye Belediye Başkanı Cemil Kılıç, “Vatandaşlarımızın sabırla beklemesi sebebiyle Reşadiye büyük bir ekonomik külfetten kurtulmuştur. Hemşerilerimize anlayışlarından dolayı teşekkür ediyorum. Reşadiye kazandı, Reşadiyeliler kazandı” dedi.
Tokat OLAY


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Olay Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNDEM Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Mürekkep ve Kağıt Kokuları İçinde 43 Yıllık Gözbebeği, 'MAŞALI'
Mürekkep ve Kağıt Kokuları İçinde 43 Yıllık Gözbebeği, 'MAŞALI'
Tokat'ın çalışmaya devam eden en eski matbaacısı olan Halil Ekicioğlu, 43 yıllık ömrü beraber paylaştığını söylediği matbaa makinesi için 'gözbebeğim' tabirini kullanıyor.

E-BÜLTEN ABONELİK

ANKET

Yeni sitemizin dizaynını nasıl buldunuz?Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Musa Özdemir / TOKAT
Tel :0 (535) 210 6413
Faks : 0 (356) 212 4884
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]