• 0

05 Aralık 2018, 22:11 - Anasayfa // ETKİNLİK Haberi yazdır

Yavruvatan'da 'Diyalog' rüzgarı esti

Yavruvatan'da 'Diyalog' rüzgarı esti

Anadolu Spor Gazetecileri Derneği (ASGD) Genel Başkanı İbrahim Erdoğan ve Türkiye Gazeteciler Federasyonu (TGF) Genel Başkanı Yılmaz Karaca, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetinde gündemi tutan Diyalog Gazete ve Televizyonunun kuruluş yıl dönümü etkinliklerine katıldı.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Anadolu Spor Gazetecileri Derneği Genel Başkanı İbrahim Erdoğan, “Kıbrıs’ın ve Kıbrıs Türk halkının Gözü, Kulağı, Sesi DİYALOG Gazetesi’nin 5. ve DİYALOG TV’nin 4. Yaşını, Lefkoşe Merit Hotel’deki yoğun katılımlı törenle kutladık. KKTC Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı, önceki dönem Cumhurbaşkanları Derviş Eroğlu ile Mehmet Ali Talat başta olmak üzere çok sayıda Bakan, siyasi parti liderleri, bürokratlar, üniversite temsilcileri, sivil toplum kuruluşları yöneticileri, meslek örgütleri başkanları ve gazetecilerin katıldığı törene TGF, ASGD ve BASIN VAKFI adına, yaygın ve yerel medyayı temsil ederek, Anadolu basınının sesi olduk” dedi.
 
 
DİYALOG AİLESİNİ TEBRİK EDİYORUZ
 
TGF Genel Başkanı Yılmaz Karaca ile birlikte Kıbrıslı meslektaşlarıyla hasret giderdiklerini ifade eden İbrahim Erdoğan, “Kıbrıs Türk Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Reşat Akar, 2.Başkanı Ali Hançerli, KKTC Dış Basın Birliği Başkanı Tahir Olcay Kıraç, KKTC Basın Konseyi Başkanı Şule Aker, Kıbrıs’ın Duayen Gazeteci ve yazarlarının başında gelen Akay Cemal Abimiz ve değerli gazeteci dostlarımız ile keyifli sohbetler yaptık. Bu vesile ile DİYALOG Medya Grubu Genel Müdürü ve Genel Yayın Yönetmeni Değerli Dostum Reşat Akar’ın şahsında tüm DİYALOG AİLESİ’ni bir kez daha tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum” dedi.
Tokat OLAY


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Olay Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer ETKİNLİK Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Mürekkep ve Kağıt Kokuları İçinde 43 Yıllık Gözbebeği, 'MAŞALI'
Mürekkep ve Kağıt Kokuları İçinde 43 Yıllık Gözbebeği, 'MAŞALI'
Tokat'ın çalışmaya devam eden en eski matbaacısı olan Halil Ekicioğlu, 43 yıllık ömrü beraber paylaştığını söylediği matbaa makinesi için 'gözbebeğim' tabirini kullanıyor.

E-BÜLTEN ABONELİK

ANKET

Yeni sitemizin dizaynını nasıl buldunuz?Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Musa Özdemir / TOKAT
Tel :0 (535) 210 6413
Faks : 0 (356) 212 4884
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]