• 0

15 Aralık 2018, 18:08 - Anasayfa // İYİ PARTİ Haberi yazdır

İYİ Parti Merkez İlçe Başkanı istifa etti

İYİ Parti Merkez İlçe Başkanı istifa etti

İYİ Parti Merkez İlçe Başkanı Nermin İspirli Kurddan görevinden istifa etti.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

İstifasında ”Tam bir yıl önce bugün büyük milletime ve memleketime hizmet edebilme fırsatı bulmak için İYİ Parti Tokat Merkez ilçe başkanlığı görevini üstlendim ve bu görevi bugüne kadar gurur içerisinde bir vazife bilinciyle ifa etmeye çalıştım.
 
Bu görevi bana layık gören başta Genel Başkanım Sayın Meral Akşener’e , Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcım Sayın Koray AYDIN ‘a ve Tokat Kurucu İl Başkanım Sayın Afşin Ünverdi’ye şükranlarımı ifade ediyorum.
 
Yaklaşan yerel seçimlerde mevcut il yönetimimize teşkilatlanma serbestisi tanıyabilmek ve daha yeni daha gayretli arkadaşlarımıza fırsat tanımak ve mevcut İl Başkanlığımızın bu konuda talebini karşılamak adına yürütmekte olduğum İYİ Parti Tokat Merkez İlçe Başkanlığı görevime son vermiş bulunuyorum.
 
Bu süreçten sonra da iyiler ve cesurlar hareketinin bir neferi olarak partim için her zaman çalışacağım." dedi.
Tokat OLAY


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Olay Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer İYİ PARTİ Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Mürekkep ve Kağıt Kokuları İçinde 43 Yıllık Gözbebeği, 'MAŞALI'
Mürekkep ve Kağıt Kokuları İçinde 43 Yıllık Gözbebeği, 'MAŞALI'
Tokat'ın çalışmaya devam eden en eski matbaacısı olan Halil Ekicioğlu, 43 yıllık ömrü beraber paylaştığını söylediği matbaa makinesi için 'gözbebeğim' tabirini kullanıyor.

E-BÜLTEN ABONELİK

ANKET

Yeni sitemizin dizaynını nasıl buldunuz?Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Musa Özdemir / TOKAT
Tel :0 (535) 210 6413
Faks : 0 (356) 212 4884
Bu site 0.094 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]