• 0

18 Aralık 2018, 19:44 - Anasayfa // İYİ PARTİ Haberi yazdır

İyi Parti Turhal'da Baklacı ile yola çıktı

İyi Parti Turhal'da Baklacı ile yola çıktı

İYİ Parti Turhal Belediye Başkan Adayı olarak Operatör Dr. Bekir Baklacı ile seçim çalışmalarına başladı.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

2014 yılında yapılan yerel seçimlerde MHP adayı olarak çıkan ve yüzde 38,6 oranında oy alan Bekir Baklacı bu kez İYİ Parti’nin adayı oldu. Bekir Baklacı, “Başladığımız işi bitireceğiz, İYİ Parti, Turhal’a iyi gelecek” dedi.
 
 
BAKLACI TURHAL’A İYİ GELECEK

Türkiye’nin İYİ Partiye ihtiyacı olduğu kadar, Turhal’ın da İYİ Partiye ihtiyacı olduğunu ifade eden İYİ Parti Turhal Belediye Başkan Adayı Dr. Bekir Baklacı, “Yaraları sarmaya, Türkiye’yi düzlüğe çıkarmaya geliyoruz. İYİ’lik üzerine kurulan bir sistemin İYİ bir şekilde işlemesi için yola çıktık. Turhallı bize güvendi, biz de onları mahcup etmeyeceğiz” ifadelerini kullandı.

BEKLENTİLERI KARŞILAYACAĞIZ

Adaylığını tebrik edenlerin tek tek ellerini sıkan Bekir Baklacı, “Geçtiğimiz seçimlerde çok ciddi bir oy aldık ve seçimi kıl payı kaybettik. Bu sefer hemşerilerimin destekleri ile Allah’ın izni ile alacağız. Yapacağımız belediyecilik ile  beklentilere karşılık vereceğiz” diye konuştu.

3Y’NİN ÖNÜNE GEÇECEĞİZ

Yoksulluğun, yoksunluğun, yolsuzluğun yani 3Y’nin önüne geçeceklerini, modern bir şehir kuracaklarını, dijital belediyeciliği hâkim kılacaklarını, Turhal’ı sakin bir şehir haline getireceklerini sözlerine ekleyen Bekir Baklacı, “İş imkânları ile tertemiz havası, suyu, toprağı ile Turhal örnek bir şehir olacak. Turhallıların özlediği ne varsa hepsini hayata geçireceğiz” dedi.

HUZUR KENTİ TURHAL

Dostluğun, arkadaşlığın, komşuluğun ön plana çıktığı, bunun yanı sıra modern dünyanın ihtiyaç duyduğu ne varsa Turhal’da olacağını aktaran Bekir Baklacı, “Özelleştirmelerle öksüz kalan bir şehir yerine, aş, iş imkânı olan bir şehir inşa edeceğiz. Rant ekonomisine dayalı bir şehir değil, adaletin, huzurun hâkim olduğu bir şehir kuracağız” ifadelerini kullandı.

Bekir Baklacı’nın İYİ Parti’den aday olduğunu duyan Turhallılar İYİ Parti İlçe Başkanlığına akın ettiler. Baklacı, tebrikleri tek tek kabul ederek, teşekkür etti.
Tokat OLAY


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Olay Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer İYİ PARTİ Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Mürekkep ve Kağıt Kokuları İçinde 43 Yıllık Gözbebeği, 'MAŞALI'
Mürekkep ve Kağıt Kokuları İçinde 43 Yıllık Gözbebeği, 'MAŞALI'
Tokat'ın çalışmaya devam eden en eski matbaacısı olan Halil Ekicioğlu, 43 yıllık ömrü beraber paylaştığını söylediği matbaa makinesi için 'gözbebeğim' tabirini kullanıyor.

E-BÜLTEN ABONELİK

ANKET

Yeni sitemizin dizaynını nasıl buldunuz?Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Musa Özdemir / TOKAT
Tel :0 (535) 210 6413
Faks : 0 (356) 212 4884
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]