• 0

24 Aralık 2018, 10:46 - Anasayfa // SPOR Haberi yazdır

Spor Tokat Projesi'ne hız verilliyor

Spor Tokat Projesi'ne hız verilliyor

Spor Tokat Projesi kapsamında ilçelerde çalışmalara hız verildi. Bazı ilçelerde spor salonları ve okullar gezilirken, bazı ilçelerde Kaymakamlık ve Milli Eğitim İlçe Müdürlüklerinde organizasyon toplantıları yapılıyor.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

 
REŞADİYE AYAĞI
 
Spor Tokat Projesi kapsamında Reşadiye Kaymakamın Murat Mete başkanlığında, “Proje Yürütme ve Değerlendirme Toplantısı” yapıldı. İlçe, belde ve köy okullarındada eğitim gören çocukların ve gençlerin en az bir spor branşı ile tanışmaları, ayrıca sporun hayatlarında bir yaşam felsefesi haline getirmeleri amaçlanan toplantıya, Reşadiye Kaymakamı Murat Mete ile birlikte Belediye Başkanı Cemil Kılıç ve ilgili daire amirleri katıldı.
 
 
ALMUS AYAĞI
 
Tokat Valiliğinin 2018-2019 eğitim öğretim yılında uygulamaya koyduğu Tokat genelinde tüm öğrencilerimizin sporu yaşamın bir parçası olarak görmesini amaçlayan "Spor Tokat" projesiyle ilgili Almus’ta da  toplantı yapıldı. İlçede yapılacak faaliyetleri planlamak amacıyla tüm paydaşların katılımıyla gerçekleştirilen toplantı Almus İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü toplantı salonunda toplantı yapıldı.
Tokat OLAY


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Olay Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer SPOR Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Mürekkep ve Kağıt Kokuları İçinde 43 Yıllık Gözbebeği, 'MAŞALI'
Mürekkep ve Kağıt Kokuları İçinde 43 Yıllık Gözbebeği, 'MAŞALI'
Tokat'ın çalışmaya devam eden en eski matbaacısı olan Halil Ekicioğlu, 43 yıllık ömrü beraber paylaştığını söylediği matbaa makinesi için 'gözbebeğim' tabirini kullanıyor.

E-BÜLTEN ABONELİK

ANKET

Yeni sitemizin dizaynını nasıl buldunuz?Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Musa Özdemir / TOKAT
Tel :0 (535) 210 6413
Faks : 0 (356) 212 4884
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]