• 0

28 Aralık 2018, 16:54 - Anasayfa // EKONOMİ Haberi yazdır

Uyumsoft, 2019'da %30'un üzerinde büyüme hedefliyor

Uyumsoft, 2019'da %30'un üzerinde büyüme hedefliyor

Ülkemizin İnovasyon lideri Uyumsoft, 2019 yılında %30'un üzerinde büyüme hedefliyor. Yıllık gelirinin %31'ni ar-ge ve inovasyona ayıran Uyumsoft, ağırlıklı olarak bulut tabanlı çözümler olmak üzere her yıl yeni ürünleri pazara çıkarmaya devam ediyor.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Ürün ailesi arasında, Kurumsal Kaynak Planlama ERP (cloud, bulut, mobil), iDönüşüm (e-Fatura, e-Arşiv, e-İrsaliye, e-Defter, e-Bilet) uygulamaları, EkoTicari & EkoHR, Banka Bakiyem, Uyumpos dahil geniş bir ürün yelpazesi bulunan Uyumsoft, 30’un üzerindeki kamu projesini başarıyla hayata geçirdi.
 
Son 5 yıldır, her yıl ortalama %30’un üzerinde büyüme gösterdiklerini kaydeden Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ Başkanı Mehmet Önder, şunları söyledi: “Türkiye’nin inovasyon liderleri arasındayız. Ar-ge ve inovasyon odaklı bir firma olduğumuz için piyasaya daima yeni ürünlerimizi sunmaya devam ediyoruz. Geçtiğimiz yıl, bulut tabanlı EkoTicari & EkoHR’ı pazara sunduk ve iç pazardan aldığımız yoğun talebin ardından, önümüzdeki yıldan itibaren global pazarlara çıkartmaya hazırlanıyoruz. Yine, bu yılın son çeyreğinde hizmete aldığımız Banka Bakiyem ürünümüze, ilk günden itibaren planlarımızın ötesinde bir taleple karşılaşıyoruz. 2019’un ilk yarısında da, bulut tabanlı yeni servislerimizin anonsunu yapmaya hazırlanmaktayız” dedi.
 
 
Son 7 ayda, insan kaynağını %20 arttırdı
 
Bu yıl piyasalardaki olumsuz dalgalanmaları gündeme almayarak, büyüme hedefiyle yola devam ettiklerini anlatarak konuşmasını sürdüren Uyumsoft Başkanı Mehmet Önder, şunları anlattı:
Daima çevik bir pazar politikası izliyoruz ve pazardaki fırsatları erken görerek, yeni ürünleri piyasaya çıkartmayı sürdürüyoruz. Büyümemize paralel olarak, ekiplerimizi güçlendiriyoruz. Son 7 ayda insan kaynağımızı yaklaşık %20 arttırdık. İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Tokat ve Bakü’deki 6 ofisimizde 200’ün üzerindeki çalışanımız ve ekosistemimizdeki 250’yi aşkın iş ve çözüm ortağımızla binlerce müşterimize hizmet vermekteyiz” diye konuştu.
 
Bulut tabanlı çözümler ile dünya pazarlarına açılacak

Bulut tabanlı çözümlerin, global pazarlarda hızlıca yaygınlaşabileceğini belirten Mehmet Önder, konuşmasına şöyle devam etti: “İşletmeler, bulut tabanlı çözümler ile şirketlerini yönetmeyi istiyorlar. Bugün ve önümüzdeki dönemde, onlarca mikro-bulut servisleri işletmelerin ihtiyaçlarını karşılıyor olacak. Uyumsoft olarak, son yıllarda bulut tabanlı ürünler de geliştiriyoruz ve geliştirdiğimiz bu ürünleri iç pazarın ardından dünya pazarlarına sunmayı hedefliyoruz. Nitekim son 2 yılda birçok ürünü çıkartıp, önce Türkiye kuluçkasında başarıyla uygulamaya aldık ve gelecek yıldan itibaren Orta Asya, Afrika ve Avrupa pazarlarına da anons etmeyi planlıyoruz. Uyumsoft olarak, önümüzdeki birkaç yıl içerisinde, işletmelere yönelik olan bulut tabanlı ürünlerimiz ile global pazarlarda daha etkin rol alacağız” dedi.
Tokat OLAY


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Olay Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer EKONOMİ Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Mürekkep ve Kağıt Kokuları İçinde 43 Yıllık Gözbebeği, 'MAŞALI'
Mürekkep ve Kağıt Kokuları İçinde 43 Yıllık Gözbebeği, 'MAŞALI'
Tokat'ın çalışmaya devam eden en eski matbaacısı olan Halil Ekicioğlu, 43 yıllık ömrü beraber paylaştığını söylediği matbaa makinesi için 'gözbebeğim' tabirini kullanıyor.

E-BÜLTEN ABONELİK

ANKET

Yeni sitemizin dizaynını nasıl buldunuz?Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Musa Özdemir / TOKAT
Tel :0 (535) 210 6413
Faks : 0 (356) 212 4884
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]