• 0

09 Ocak 2019, 12:02 - Anasayfa // SİYASET Haberi yazdır

MHP Erbaa'yı geri istiyor

MHP Erbaa'yı geri istiyor

"Emanetimizi geri almaya geliyoruz" sloganıyla yola çıkan MHP Erbaa Belediye Başkan Adayı Ertuğrul Karagöl, "Belediyecilik, gülümseyen yüzdür. Uzatılan eli geri çevirmeyen cömertliktir. Darda kalanların acil yardımıdır" dedi.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Seçim çalışmalarına hızlı başlayan MHP Erbaa Belediye Başkan Adayı Ertuğrul Karagöl, MHP’nin bu dönem “üreten belediyecilik” kavramı ile yola çıktığını belirterek, “Vizyonumuz, milli ve manevi değerleri koruyarak, tüm yerel yönetimlere model olacak bir belediyecilik anlayışı ortaya koymaktır” dedi.
 
MHP’NİN ESERİ
 
MHP Tokat Milletvekili Yücel Bulut’un da katıldığı seçim çalışmaları oldukça kalabalık bir ortamda yapılıyor. Yücel Bulut, “Saygıdeğer Erbaa'lılar 1994 seçimlerinde, kimsenin şans vermediği MHP adayımızı seçerek destan yazdınız. Yazdığınız destan burada 20 yıl sürdü. Tokat ili ve ilçeleri göç verirken nüfusu azalırken Erbaa nüfusunu artıyorsa bunun altyapısını yapan belediyecilik anlayışının eseridir” şeklinde konuştu. Bulut konuşmasında şu ifadelere yer verdi:
 
 
ERTUĞRUL KARAGÖL SEÇİLECEK
 
“Ben Milliyetçi Hareket Partisinden Tokat Milletvekili seçilen Erbaalı bir kardeşinizim. Partizanlık yapmadım, herkese kapımı da gönlümü de açık tuttum ve güler yüzümü eksik etmeyip sorunlarına çare olmaya çalıştım. MHP Erbaa Belediye Başkan Adayımız Ertuğrul Karagöl kardeşimde inşallah seçilecek ve aynısını yapacak ben Ertuğrul Karagöl adına sizlere şeref sözü veriyorum. Kimsenin kalbini kırmayacağız, duruşumuzu bozmayacağız Allah'ın izni ile Erbaa'da seçimi kazanacağız, bütün dava arkadaşlarımı uyarıyorum provokasyonlara alet olmayacağız. Bize oy vereni de vermeyeni de kucaklayacağız.”
 
ERTUĞRUL KARAGÖL KİMDİR?
 
Mimar olan Ertuğrul Karagöl, Koçak Köyü'nde 1989 yılında doğdu. Mithatpaşa İlköğretim Okulu ve Fevzi Çakmak İlköğretim Okulu'nda okudu. Yılmaz Kayalar Lisesi'nde lise eğitimini tamamladı. Daha sonra Konya'da Selçuk Üniversitesi Mimarlık Bölümü'nden mezun oldu. 2016 yılından itibaren Erbaa'da mimarlık ve müteahhitlik hizmeti vermeye başladı.

Ertuğrul Karagöl, 31 Mart 2019 yerel seçimlerinde MHP Tokat Erbaa Belediye Başkan Adayı oldu.
Tokat OLAY


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Olay Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer SİYASET Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Mürekkep ve Kağıt Kokuları İçinde 43 Yıllık Gözbebeği, 'MAŞALI'
Mürekkep ve Kağıt Kokuları İçinde 43 Yıllık Gözbebeği, 'MAŞALI'
Tokat'ın çalışmaya devam eden en eski matbaacısı olan Halil Ekicioğlu, 43 yıllık ömrü beraber paylaştığını söylediği matbaa makinesi için 'gözbebeğim' tabirini kullanıyor.

E-BÜLTEN ABONELİK

ANKET

Yeni sitemizin dizaynını nasıl buldunuz?Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Musa Özdemir / TOKAT
Tel :0 (535) 210 6413
Faks : 0 (356) 212 4884
Bu site 0.094 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]