• 0

09 Ocak 2019, 12:03 - Anasayfa // GÜNDEM Haberi yazdır

Akarslan'dan kamu çalışanlarına teşekkür

Akarslan'dan kamu çalışanlarına teşekkür

Kamu Çalışanları Hak Sendikaları Konfederasyonuna (HAKSEN) bağlı TOÇ Hak-Sen Genel Başkanı Necmettin Akarslan, Çatalca İlçe Nüfus Müdürü Sayın Cemil Kaya'ya teşekkür belgesi verdi.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

TOÇ Hak-Sen Genel Başkanı Necmettin Akarslan konuşmasında, “Catalca Ilçe Nüfus Müdürlüğü, başta çok değerli Müdürüm Cemil KAYA ve çalışanları Sürücü Belgesi ve Kimlik Kartı işlemlerinde Milletimize hizmetlerin süratli ve en iyi şekilde sunulmasında göstermiş oldukları çaba ve gayretlerinden dolayı Kamu Çalışanları Hak Sendikalari Konfederasyonu olarak kendilerine teşekker ederek, belgemizi kendilerine takdim ettik” dedi.

“Hak-Sen olarak kurumlarda devletimize milletimize hizmet eden kişileri takdir etmek bizim görevimizdir” dediği konuşmasında, “ Emek hırsızlarının devlete millete ihanet edenlerinde pesinde, enselerinde olduğumuzu unutmasınlar” dedi.
 
Tokat OLAY


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Olay Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNDEM Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Mürekkep ve Kağıt Kokuları İçinde 43 Yıllık Gözbebeği, 'MAŞALI'
Mürekkep ve Kağıt Kokuları İçinde 43 Yıllık Gözbebeği, 'MAŞALI'
Tokat'ın çalışmaya devam eden en eski matbaacısı olan Halil Ekicioğlu, 43 yıllık ömrü beraber paylaştığını söylediği matbaa makinesi için 'gözbebeğim' tabirini kullanıyor.

E-BÜLTEN ABONELİK

ANKET

Yeni sitemizin dizaynını nasıl buldunuz?Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Musa Özdemir / TOKAT
Tel :0 (535) 210 6413
Faks : 0 (356) 212 4884
Bu site 0.094 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]