• 0

09 Ocak 2019, 13:06 - Anasayfa // Erbaa Haberi yazdır

Zeyid Aslan, Gökal, Kuzköy ve Yurtalan'daydı

Zeyid Aslan, Gökal, Kuzköy ve Yurtalan'daydı

Eski AK Parti Tokat Milletvekili Zeyid Aslan, Erbaa'ya bağlı Gökal, Kuzköy ve Yurtalan köylerinde incelemelerde bulundu ve vatandaşlala sohbet etti.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Erbaa’nın belde ve köylerini gezerek vatandaşların sorunlarını dinleyen, gönüllerini alan Eski AK Parti Tokat Milletvekili Zeyid Aslan’a Erbaa Kaymakamı Bülent Karacan ve il genel meclisi üyeleri eşlik etti.

Erbaa Kaymakamı Bülent Karacan, vatandaşlara Gökal Lisesi binası ihalesinin yapıldığını ve 2019-2020 eğitim öğretim yılında hizmete açılacağının müjdesini verdi.
 

ZEYİD ASLAN’A BÜYÜK İLGİ

Ziyaretleri değerlendiren vatandaşlar Zeyid Aslan’a övgü dolu sözler söyleyerek, “Örnek insan olmak kolay değildir, meşakkat ister, emek ister, fedakârlık ister. Zeyid Aslan milletvekilimiz milletvekili olmamasına rağmen fedakârlık göstererek, emek çekerek bizleri ziyarete geldi ve dertlerimizi dinledi. Kendisine teşekkür ediyoruz” dediler.
Tokat OLAY


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Olay Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer Erbaa Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Mürekkep ve Kağıt Kokuları İçinde 43 Yıllık Gözbebeği, 'MAŞALI'
Mürekkep ve Kağıt Kokuları İçinde 43 Yıllık Gözbebeği, 'MAŞALI'
Tokat'ın çalışmaya devam eden en eski matbaacısı olan Halil Ekicioğlu, 43 yıllık ömrü beraber paylaştığını söylediği matbaa makinesi için 'gözbebeğim' tabirini kullanıyor.

E-BÜLTEN ABONELİK

ANKET

Yeni sitemizin dizaynını nasıl buldunuz?Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Musa Özdemir / TOKAT
Tel :0 (535) 210 6413
Faks : 0 (356) 212 4884
Bu site 0.093 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]