• 0

09 Ocak 2019, 13:12 - Anasayfa // Niksar Haberi yazdır

NİDOST Niksar adına Sarıkamış'taydı

NİDOST Niksar adına Sarıkamış'taydı

Niksar Doğa Sporları ve Turizm Derneği (NİDOST) yöneticileri Niksar Belediye Başkanı Özdilek Özcan'ı makamında ziyaret ettiler.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Sarıkamış Harekatı’nın 104. yılı anma etkinlikleri çerçevesinde Kars Sarıkamış'a giderek Niksar’ı temsil eden Niksar Doğa Sporları ve Turizm Derneği (NİDOST) yöneticileri Belediye Başkanı Özdilek Özcan’ı makamında ziyaret ederek etkinlikler hakkında bilgi paylaştılar.


Niksar Doğa Sporları ve Turizm Derneği (NİDOST) Başkanı İlker Melikoğlu, yaptıkları tüm etkinliklere her zaman desteklerini sunun Niksar Belediye Başkanı Özdilek Özcan’a teşekkür etti.

ŞEHİTLERİMİZİ RAHMETLE ANIYORUZ

Niksar Belediye Başkanı Özdilek Özcan, Niksar Doğa Sporları ve Turizm Derneği’nin Niksar’ın tanıtımında büyük rol oynadığını belirterek, “Niksar Doğa Sporları ve Turizm Derneği (NİDOST) Başkanı İlker Melikoğlu ile Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Erol Özmet'e ziyaretlerinden ötürü teşekkür ediyorum. Kendileri Sarıkamış Harekatı’nın 104. yılı anma etkinlikleri çerçevesinde Kars Sarıkamış'a giderek ilçemizi temsil ettiler. Derneğimizi bu vesileyle tekrardan kutluyor, şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyorum” dedi.
Tokat OLAY


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Olay Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer Niksar Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Mürekkep ve Kağıt Kokuları İçinde 43 Yıllık Gözbebeği, 'MAŞALI'
Mürekkep ve Kağıt Kokuları İçinde 43 Yıllık Gözbebeği, 'MAŞALI'
Tokat'ın çalışmaya devam eden en eski matbaacısı olan Halil Ekicioğlu, 43 yıllık ömrü beraber paylaştığını söylediği matbaa makinesi için 'gözbebeğim' tabirini kullanıyor.

E-BÜLTEN ABONELİK

ANKET

Yeni sitemizin dizaynını nasıl buldunuz?Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Musa Özdemir / TOKAT
Tel :0 (535) 210 6413
Faks : 0 (356) 212 4884
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]