• 0

11 Ocak 2019, 23:32 - Anasayfa // Başçiftlik Haberi yazdır

5. Başçiftlik Kar Şenlikleri 26 Şubat'ta

5. Başçiftlik Kar Şenlikleri 26 Şubat'ta

Kış şartlarının zorlu geçtiği Tokat'ın Başçiftlik İlçesi, bu durum olumlu değerlendiriyor. Başçiftlik Kayak Merkezi son yıllarda bölgenin gözde kış turizm merkezleri arasına girdi.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

 
Başçiftlik Belediye Başkanı Murat Tuncel, “Önce Allah’ın izni Belediye Başkanlığı görevini üstlendiğim günden bu yana ilçemizin sorunları çözme yolunda önemli başarılar elde ettik. Kaymakamlarımız, ilçe başkanlarımız, il genel meclis üyelerimiz, meclis üyelerimiz ve ekibimizle birlikte Başçiftlik’te yıllardır çözülememiş sorunların çözülmesi ve bölgemizin geleceği açısından gerekli yatırımların yapılması adına var gücümüzle ve ilk günkü heyecanımızla çalışmaya devam ediyoruz. Bu Kapsamda göreve geldiğimiz dönemden itibaren sizlerin desteği ile gerçekleştirdiğimiz ve 26 Ocak Cumartesi günü 5. sini düzenleyeceğimiz şenliklerimize tüm Tokatlıları ve Başçiftlikli hemşerilerimizi özellikle bekliyoruz” dedi.

BAŞÇİFTLİK KAYAK MERKEZİ SEZONU AÇTI

Başçiftlik Kayak Merkezinin önemli bir konuma geldiğini anlatan Murat Tuncel, “İlçe merkezimize 8 kilometre mesafede restoran hizmetleri sunan, bölgede kış turizminin vazgeçilmezleri arasında yer alan Başçiftlik Kayak Merkezi 2019 sezonu açılmıştır” şeklinde konuştu.

Kayak merkezinin özellikleri hakkında da bilgiler sunan Murat Tuncel, “Başçiftlik Kayak Merkezi kayak sporuna elverişli pisti,1 Snowtrack’ı (Kar Ezme Makinesi),1 Kar motoru, 350 m uzunluğunda Babylift’i, restaurant ve kafeterya imkânları ile hizmet vermektedir. Siz ve sevdiklerinizi bu güzel mekânımızda ağırlamaktan onur duyarız” diyerek açıklamasını tamamladı.
 
Tokat OLAY


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Olay Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer Başçiftlik Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Mürekkep ve Kağıt Kokuları İçinde 43 Yıllık Gözbebeği, 'MAŞALI'
Mürekkep ve Kağıt Kokuları İçinde 43 Yıllık Gözbebeği, 'MAŞALI'
Tokat'ın çalışmaya devam eden en eski matbaacısı olan Halil Ekicioğlu, 43 yıllık ömrü beraber paylaştığını söylediği matbaa makinesi için 'gözbebeğim' tabirini kullanıyor.

E-BÜLTEN ABONELİK

ANKET

Yeni sitemizin dizaynını nasıl buldunuz?Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Musa Özdemir / TOKAT
Tel :0 (535) 210 6413
Faks : 0 (356) 212 4884
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]