• 0

09 Ocak 2019, 14:23 - Anasayfa // Turhal Haberi yazdır

Turhal Şehit Aileleri Derneği Üçer'i ağırladı

Turhal Şehit Aileleri Derneği Üçer'i ağırladı

Turhal Kaymakamı Dr. Ahmet Süheyl Üçer, Turhal Şehit Aileleri Dayanışma Derneği ziyaret ederek, çalışmalar hakkında bilgi aldı.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Ziyarette Turhal Şehit Aileleri Dayanışma Derneği Başkanı Orhan Kılıç ve yönetim kurulu üyeleri ile sohbet eden Kaymakam Üçer, “Devletimiz ve milletimiz her zaman şehit ailelerimizin destekçisidir. Çünkü onlar bizim emanetimizdir. Bizler her zaman onların yanında olduk ve olmaya da devam edeceğiz. En büyük minnetimiz şehitlerimize ve ailelerinedir. Onların dertleriyle dertlenmek, sorunlarını dinleyip çözmek, varsa ihtiyaçlarını gidermek bizim en öncelikli görevimizdir’ dedi.

Kaymakam Üçer, yeni kurulan derneğe her zaman destekçi ve yardımcı olacaklarını söyleyerek, çalışmalarında başarılar diledi.

Turhal Şehit Aileleri Dayanışma Derneği Başkanı Orhan Kılıç, “Derneğimizin kuruluşunu gerçekleştirdikten sonra Kaymakamımıza yaptığımız ziyaret sonrasında yapmış olduğu ifade ziyaretten dolayı teşekkürü bir borç biliriz. Şehit aileleri olarak devletimizin arkamızda olduğunu hissetmek çok güzel bir duygu” diye konuştu.
 
Tokat OLAY


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Olay Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer Turhal Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Mürekkep ve Kağıt Kokuları İçinde 43 Yıllık Gözbebeği, 'MAŞALI'
Mürekkep ve Kağıt Kokuları İçinde 43 Yıllık Gözbebeği, 'MAŞALI'
Tokat'ın çalışmaya devam eden en eski matbaacısı olan Halil Ekicioğlu, 43 yıllık ömrü beraber paylaştığını söylediği matbaa makinesi için 'gözbebeğim' tabirini kullanıyor.

E-BÜLTEN ABONELİK

ANKET

Yeni sitemizin dizaynını nasıl buldunuz?Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Musa Özdemir / TOKAT
Tel :0 (535) 210 6413
Faks : 0 (356) 212 4884
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]