• 0

09 Ocak 2019, 20:23 - Anasayfa // Niksar Haberi yazdır

Duran Yadigar, gazeticelerin gününü kutladı

Duran Yadigar, gazeticelerin gününü kutladı

MHP Niksar Belediye Başkan Adayı Duran Yadigar, “Basın, çalışanlarının fedakârca çalışmaları ile gerçekleşmektedir. Bu gün de çalışan gazetecilerin gününü tebrik ediyorum” dedi.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Çalışan gazeteciler günü sebebiyle yayımladığı mesajda gazetecilerin günü kutlayan MHP Niksar Belediye Başkan Adayı, “Hiç şüphesiz camianın pek çok sorunları vardır. Bu sorunların bugünde, tekrar tekrar görüşülüp, konuşulup çözümü istikametinde çalışmalar yapılması çok önemlidir. Türkiye'nin konuşan dili olan iletişim araçları internet, gazete ve televizyonlar, aynı zamanda ülkemizin tüm dünyaya karşı vizyonunu göstermektedir” ifadelerini kullandı.
 
Gazetecilerin ne kadar mesuliyetli bir görev ifa ettiğinin görüleceğini kaydeden Duran Yadigar, “Bu çerçevede tüm meslek mensuplarının çalışma şartlarının her geçen gün iyileşmesini diliyor ve çalışan gazeteciler gününü tebrik ediyorum” diyerek açıklamasını tamamladı.
Tokat OLAY


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Olay Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer Niksar Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Mürekkep ve Kağıt Kokuları İçinde 43 Yıllık Gözbebeği, 'MAŞALI'
Mürekkep ve Kağıt Kokuları İçinde 43 Yıllık Gözbebeği, 'MAŞALI'
Tokat'ın çalışmaya devam eden en eski matbaacısı olan Halil Ekicioğlu, 43 yıllık ömrü beraber paylaştığını söylediği matbaa makinesi için 'gözbebeğim' tabirini kullanıyor.

E-BÜLTEN ABONELİK

ANKET

Yeni sitemizin dizaynını nasıl buldunuz?Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Musa Özdemir / TOKAT
Tel :0 (535) 210 6413
Faks : 0 (356) 212 4884
Bu site 0.063 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]