• 0

09 Ocak 2019, 20:25 - Anasayfa // SİYASET Haberi yazdır

Metin Polat, Ak Parti grup toplantısında

Metin Polat, Ak Parti grup toplantısında

AK Parti Tokat İl Başkanı Metin Polat, AK Tokat Milletvekilleri Yusuf Beyazıt ve Mustafa Arslan ile AK Partinin 2019 yılı ilk grup toplantısına katıldılar.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Metin Polat, grup toplantısı ile ilgili olarak  Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın müjdeli haberlerini paylaştı.
 
ÇİFTÇİYE BÜYÜK DESTEK“
 
Çiftçilerimize Ocak ayında buğday, mısır ve çeltik fark ödemesi 550 Milyon TL, buzağı desteği 525 Milyon TL, çiğ süt desteği 340 Milyon TL ödeme yapılacak.
 
Sigorta prim teşviki uygulaması kapsamında 500 ve üzerinde sigortalı çalıştıran işyerlerine uygulanan prim desteği 3 puandan 5 puana çıkarılacak.
 
KREDİ KARTINA KOLAYLIK
 
Kredi kartı borçlarını ödeme güçlüğü yaşayanlara borçların tek çatı altında toplanması ve ödeme kolaylığı sağlanması için Ziraat Bankası tarafından uygun faizli kredi verilecek.
 
Düzenli sosyal yardım alanların aylık elektrik tüketiminin 150 KW’lık kısmı devlet tarafından karşılanacak.”
Tokat OLAY


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Olay Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer SİYASET Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Mürekkep ve Kağıt Kokuları İçinde 43 Yıllık Gözbebeği, 'MAŞALI'
Mürekkep ve Kağıt Kokuları İçinde 43 Yıllık Gözbebeği, 'MAŞALI'
Tokat'ın çalışmaya devam eden en eski matbaacısı olan Halil Ekicioğlu, 43 yıllık ömrü beraber paylaştığını söylediği matbaa makinesi için 'gözbebeğim' tabirini kullanıyor.

E-BÜLTEN ABONELİK

ANKET

Yeni sitemizin dizaynını nasıl buldunuz?Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Musa Özdemir / TOKAT
Tel :0 (535) 210 6413
Faks : 0 (356) 212 4884
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]