• 0

10 Ocak 2019, 15:38 - Anasayfa // ETKİNLİK Haberi yazdır

İş makinesi operatörlüğü kursları

İş makinesi operatörlüğü kursları

Halk Eğitim Merkezi tarafından, kentte iş makinesi operatörlüğü sektöründe ihtiyaç duyulan kalifiyeli eleman ihtiyacını gidermek kurs açıldı.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Tokat Milli Eğitim Müdürlüğü Halk Eğitim Merkezi tarafından İş Makinesi Operatör Kursu açıldı.
 
Ekskavatör, grayder, forklift, transmikser, beko-loder ve dozer kullanımına yönelik olan kur Tokat Halk Eğitimi Merkezi ve Akşam Sanat okulundan yapılacak. Devam eden kurslarda kursiyerler hava koşullarına aldırış etmeden uygulamalı eğitim de alıyorlar.

YURTİÇİNDE VE YURT DIŞINDA İŞ İMKÂNI

Daha önce diğer illerde düzenlenen kurslarda belge alan kursiyerler yurt içinde ve yurt dışında iş imkanı buluyorlar. Katılımın yoğun olacağının düşünüldüğündü erken kayıt yaptıranların avantajlı olacağı belirtildi.

Bilgi ve kayıt için 0356 214 17 94 no'lu telefondan talep toplanacaktır. İlgililere duyurulur.
 
 
 
Tokat OLAY


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Olay Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer ETKİNLİK Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Mürekkep ve Kağıt Kokuları İçinde 43 Yıllık Gözbebeği, 'MAŞALI'
Mürekkep ve Kağıt Kokuları İçinde 43 Yıllık Gözbebeği, 'MAŞALI'
Tokat'ın çalışmaya devam eden en eski matbaacısı olan Halil Ekicioğlu, 43 yıllık ömrü beraber paylaştığını söylediği matbaa makinesi için 'gözbebeğim' tabirini kullanıyor.

E-BÜLTEN ABONELİK

ANKET

Yeni sitemizin dizaynını nasıl buldunuz?Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Musa Özdemir / TOKAT
Tel :0 (535) 210 6413
Faks : 0 (356) 212 4884
Bu site 0.061 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]