• 0

10 Ocak 2019, 18:34 - Anasayfa // GÜNDEM Haberi yazdır

MHP'den Özdemir'e geçmiş olsun ziyareti

MHP'den Özdemir'e geçmiş olsun ziyareti

MHP Tokat Merkez ilçe Başkanı ve beraberindekiler rahatsızlığı sebebiyle Tokat Devlet Hastanesi Beyin Cerrahi bölümünde yatmakta olan Gazeteci Yazar Musa Özdemir'i ziyaret ettiler.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

MHP Tokat Merkez İlçe Başkanı Mustafa İpek ve Milliyetçi Hareket Partisi İl Genel Meclis Üyesi Veli Gökyıldız, ASGD Tokat Şube Başkanı Gazeteci Yazar Musa Özdemir Tokat Devlet Hastanesi'nde ziyaret ederek geçmiş olsun ziyaretinde bulundular.
 
ÜLKÜCÜ HAREKETİN GÜÇLÜ KALEMİ
 
MHP Tokat Merkez İlçe Başkanı Mustafa İpek, ülkücü hareketin güçlü kalemlerinden Musa Özdemir’e geçmiş olsun ziyaretinde bulunduklarını belirterek, “Musa Özdemir’i bir an önce iyileşerek, aramıza dönmesini bekliyoruz. Tokat’ın gündemini tutan, birçok önemli olayı gün yüzüne çıkaran ve yazılarıyla dikkat çeken Musa Özdemir, bizim için önemli bir değerdir. Şimdiye kadar ülkücü harekete yaptığı katkılardan dolayı da teşekkür ediyoruz” dedi.
 
 
YEREL SEÇİMLERDE BAŞARILAR DİLİYORUM
 
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Gazeteci Yazar Musa Özdemir de, “Başkanımıza ve il Genel Meclisi üyemize özellikle teşekkür etmek istiyorum. Hastalık ta sağlık gibi hayatın bir gerçeğidir. Biz bazen sağlığımızın değerini bilmiyoruz ve koşuşturmadan, tempodan sağlığımızla ilgilenemiyoruz. Sonuçta hastaneye düşüyoruz. Böyle bir ortamda hasta ziyareti kadim geleneğimizin bir gereğidir. Ziyaretler her hastanın olduğu gibi benim için de son derece önemlidir. Başkanıma ve il genel meclisi üyemize teşekkür ediyorum. Yerel seçimlerde de MHP’nin Tokat’ta önemli bir başarı yakalamasını gönülden arzu ediyorum. Ayrıca bizlerle hassasiyetle ilgilenen doktorumuz Salih Güreli’ye de ayrıca teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.
Tokat OLAY


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Olay Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNDEM Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Mürekkep ve Kağıt Kokuları İçinde 43 Yıllık Gözbebeği, 'MAŞALI'
Mürekkep ve Kağıt Kokuları İçinde 43 Yıllık Gözbebeği, 'MAŞALI'
Tokat'ın çalışmaya devam eden en eski matbaacısı olan Halil Ekicioğlu, 43 yıllık ömrü beraber paylaştığını söylediği matbaa makinesi için 'gözbebeğim' tabirini kullanıyor.

E-BÜLTEN ABONELİK

ANKET

Yeni sitemizin dizaynını nasıl buldunuz?Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Musa Özdemir / TOKAT
Tel :0 (535) 210 6413
Faks : 0 (356) 212 4884
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]