• 0

11 Ocak 2019, 09:57 - Anasayfa // GÜNDEM Haberi yazdır

Tokat vekilleri Ağbal'ı ziyaret etti

Tokat vekilleri Ağbal'ı ziyaret etti

AK Parti Tokat Milletvekilleri Özlem Zengin, Yusuf Beyazıt, Mustafa Arslan ve Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, Cumhurbaşkanlığı Strateji ve Bütçe Başkanı Sayın Naci Ağbal'ı ziyaret ettiler.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Tokat Milletvekili Mustafa Arslan konuyla ilgili olarak,  “İlimiz Yeni Sanayi Sitesi ve yapılacak yatırımların 2019 planlamasıyla ilgili istişarelerde bulunduk. Kendilerine ilimize göstermiş olduğu ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ediyoruz” dedi.
 
Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu da açıklamasında, “Tokatımıza yapılacak olan yatırımların ve yeni sanayi Sitesi’nin 2019 yılı programına alınması hususunda istişarelerde bulunduk” ifadelerini kullandı.
 
Tokat OLAY


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Olay Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNDEM Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Mürekkep ve Kağıt Kokuları İçinde 43 Yıllık Gözbebeği, 'MAŞALI'
Mürekkep ve Kağıt Kokuları İçinde 43 Yıllık Gözbebeği, 'MAŞALI'
Tokat'ın çalışmaya devam eden en eski matbaacısı olan Halil Ekicioğlu, 43 yıllık ömrü beraber paylaştığını söylediği matbaa makinesi için 'gözbebeğim' tabirini kullanıyor.

E-BÜLTEN ABONELİK

ANKET

Yeni sitemizin dizaynını nasıl buldunuz?Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Musa Özdemir / TOKAT
Tel :0 (535) 210 6413
Faks : 0 (356) 212 4884
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]