• 0

24 Ocak 2019, 09:45 - Anasayfa // EKONOMİ Haberi yazdır

Tokat TSO üyelerine özel 3 ay ödemesiz kredi imkanı

Tokat TSO üyelerine özel 3 ay ödemesiz kredi imkanı

Türkiye genelinde yaşanan ekonomik durgunluk sebebiyle birçok işletme finansman sıkıntısı çekmeye başladı. Tokat Ticaret ve Sanayi Odası üyelerinin sıkıntısını gidermeye yönelik olarak Türk Ekonomi Bankası ile cazip oranlarla kredi kullandırılmasına yönelik protokol imzaladı.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

36 AY VADE
 
Tokat Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Ali Çelik ile Türk Ekonomi Bankası Tokat Şube Müdürü Kemal Canpolat tarafından imzalanan protokolle hayata geçen imkandan, Oda üyesi krediye uygun tüm firmalar yararlanabilecek. Yüzde 1,99'dan başlayan faiz oranları ve 36'a aya kadar vade imkânı sunulan kredilendirmeyi üyeler 3 ay ödemesiz esnek veya eşit taksitli olarak kullanabilecek. Ayrıca 33 gün blokeli ve sıfır komisyonlu pos imkânı da protokol de yer alırken, Oda üyelerine özel oranlar ile ertesi gün ve sabit ücretli pos fiyatlandırması hususunda da gerekli düzenlemeler yapıldı.
 
 
MASRAFLAR SIFIRLANDI
 
TEB Tokat Şubesi İşletme Bankacılığı Portföy Yöneticisi Erhan Şentürk'ün de hazır bulunduğu protokol töreninde, ticari bankacılık işlemleri ile alakalı olarak da çeşitli imkânlar sağlandı. Protokolde; gerekli şartların sağlanması ile birlikte sadece TSO üyelerine özel olarak 25 âdete kadar EFT, havale ve hesap işletim ücreti masrafsızlık tanımı imkânı da bulunuyor.
Tokat OLAY


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Olay Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer EKONOMİ Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Mürekkep ve Kağıt Kokuları İçinde 43 Yıllık Gözbebeği, 'MAŞALI'
Mürekkep ve Kağıt Kokuları İçinde 43 Yıllık Gözbebeği, 'MAŞALI'
Tokat'ın çalışmaya devam eden en eski matbaacısı olan Halil Ekicioğlu, 43 yıllık ömrü beraber paylaştığını söylediği matbaa makinesi için 'gözbebeğim' tabirini kullanıyor.

E-BÜLTEN ABONELİK

ANKET

Yeni sitemizin dizaynını nasıl buldunuz?Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Musa Özdemir / TOKAT
Tel :0 (535) 210 6413
Faks : 0 (356) 212 4884
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]