• 0

25 Ocak 2019, 16:12 - Anasayfa // SPOR Haberi yazdır

Türk sporunda Tokat rüzgarı devam ediyor

Türk sporunda Tokat rüzgarı devam ediyor

Konya'da yapılan Gençler Türkiye Taekwondo Şampiyonası'nda 72 ilden 986'sı bayan, 1034'ü erkek olmak üzere toplam 2020 sporcu mücadele etti.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Taekwondo Türkiye Şampiyonasında Tokat ili sporcusu Hakan Karuvat 68 Kg'da Türkiye Şampiyonu olarak Altın Madalya kazandı.

Büyükler Türkiye Şampiyonası da Konyada düzenlendi. 4 gün süren müsabakalar tamamlandı. Büyükler Türkiye Taekwondo Şampiyonasında Tokatlı ili sporcusu 67 Kg'da Özge Başarır Türkiye 3.cüsü olarak Bronz Madalya kazandı.
 
Öte yanda İstanbul'da düzenlenen U14 Türkiye Atletizm Salon Şampiyonasında Tokat’ı temsil eden Elyas Hametı 1000 m. Türkiye 3.cüsü olarak Bronz madalya kazandı.
 
 
Tokat OLAY


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Olay Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer SPOR Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Mürekkep ve Kağıt Kokuları İçinde 43 Yıllık Gözbebeği, 'MAŞALI'
Mürekkep ve Kağıt Kokuları İçinde 43 Yıllık Gözbebeği, 'MAŞALI'
Tokat'ın çalışmaya devam eden en eski matbaacısı olan Halil Ekicioğlu, 43 yıllık ömrü beraber paylaştığını söylediği matbaa makinesi için 'gözbebeğim' tabirini kullanıyor.

E-BÜLTEN ABONELİK

ANKET

Yeni sitemizin dizaynını nasıl buldunuz?Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Musa Özdemir / TOKAT
Tel :0 (535) 210 6413
Faks : 0 (356) 212 4884
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]