• 0

31 Ocak 2019, 14:37 - Anasayfa // Almus Haberi yazdır

Mirzaoğlu'dan tempolu seçim çalışması

Mirzaoğlu'dan tempolu seçim çalışması

AK Parti Almus Belediye Başkan Adayı Yüksel Mirzaoğlu, Almus'ta seçim çalışmalarını aralıksız olarak sürdürüyor.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Seçim çalışmaları sırasında Almus’ta sıkmadık el, çalınmadık kapı bırakmamayı hedefleyen Yüksel Mirzaoğlu, projeleri ile Almus’a renk katacaklarını söyledi.
 
Seçim çalışmaları kapsamında ziyaret programları da gerçekleştiren AK Parti Almus Belediye Başkan Adayı Yüksel Mirzaoğlu, “Almus Devlet Hastanesi Başhekimimiz Uzman Dr. Ünsal Durupunar'a geçirmiş olduğu kaza sonrası geçmiş olsun ziyaretinde bulunduk. Hocamıza Allah'tan acil şifalar dileriz” dedi.
 
 
DEVLET HASTANESİ ZİYARETİ
 
Almus Devlet Hastanesinde yatan hastaları da ziyaret ederek, sorunlarını dinleyen ve geçmiş olsun dileklerini ileten Yüksel Mirzaoğlu, “İlçemizde bulunan Devlet Hastanesinde yatmakta olan Hastalarımızı ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerinde bulunduk ve hastalarımızla sohbet ettikten sonra Hastane çalışanlarına özverili çalışmalarından dolayı teşekkürlerimizi sunduk” şeklinde konuştu.
 

AK PARTİ DÖNEMİNDE SAĞLIK HİZMETLERİ
 
AK Parti döneminde sağlık hizmetlerinde Türkiye’nin ve dolayısıyla Almus’un da sınıf atladığını ifade eden Yüksel Mirzaoğlu, “Biz hizmetin en ücra köşedeki köyden, şehir merkezlerine kadar her noktaya ulaşması için gayret gösteriyoruz. İl Genel Meclisi Üyeliğimiz döneminde de bu gayret içerisinde olduk. Bize hizmet etme imkânı veren vatandaşlarımıza ve Partimize teşekkürü bir borç bilirim şeklinde konuştu.
 
HİZMETTE AYRI GAYRI YOK
 
Yaptıkları çalışmalara hiçbir ayrım gözetmediklerini kaydeden Yüksel Mirzaoğlu, “Bu toprakların aziz insanlarının her daim yanındayız. Yaz, kış demeden, mazeret üretmeden onların sorunları dün nasıl çözdüysek, önümüzdeki ödenmede öyle çözeceğiz. Projelerimizle geliyoruz. Mevcut projeleri de hassasiyetle sürdüreceğiz. Bugüne kadar güzel hizmetler sunan belediye başkanımıza da ayrıca teşekkürü bir borç bilirim” diyerek açıklamasını tamamladı.
Tokat OLAY


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Olay Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer Almus Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Mürekkep ve Kağıt Kokuları İçinde 43 Yıllık Gözbebeği, 'MAŞALI'
Mürekkep ve Kağıt Kokuları İçinde 43 Yıllık Gözbebeği, 'MAŞALI'
Tokat'ın çalışmaya devam eden en eski matbaacısı olan Halil Ekicioğlu, 43 yıllık ömrü beraber paylaştığını söylediği matbaa makinesi için 'gözbebeğim' tabirini kullanıyor.

E-BÜLTEN ABONELİK

ANKET

Yeni sitemizin dizaynını nasıl buldunuz?Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Musa Özdemir / TOKAT
Tel :0 (535) 210 6413
Faks : 0 (356) 212 4884
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]