• 0

04 Şubat 2019, 23:16 - Anasayfa // SİYASET Haberi yazdır

İbrahim Bülbül, 'MHP'de saygı gördüm'

İbrahim Bülbül, 'MHP'de saygı gördüm'

Milliyetçi Hareket Partisi Tokat'ta sürpriz yapmaya devam ediyor. İbrahim Bülbül, coşkulu bir törenle MHP'ye geçti. Milliyetçi Hareket Partisi işadamı İbrahim Bülbül'ün partilerine katılımı dolayısıyla bir yemek düzenledi.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Yıllarca AK Partide siyaset yapan Bülbül’ün Parti’ye katılımı Milliyetçi Hareket partililer ce sevinçle karşılanırken, Tokat’ta dengeleri değiştireceği üzerine yorumlara sebep oldu. Düzenlenen yemeğe Milliyetçi Hareket Partisi Tokat milletvekili Yücel Bulut, Milliyetçi Hareket Partisi Tokat belediye Başkan Adayı Adnan Özmen, Milliyetçi Hareket Partisi Merkez İlçe Başkanı Mustafa İpek, MHP İl Genel Meclis Üyesi Veli Gökyıldız, işadamı İbrahim Bülbül ve beraberindeki heyet katıldılar.

MHP’DE SAYGI GÖRDÜM

Düzenlenen törende konuşan Müteahhit İbrahim Bülbül, “Bugün beni bu mutlu günümde yalnız bırakmayan tüm sevgili Tokatları ve Milliyetçi Hareket Partisi adına Tokatımızın genç dinamik Milletvekilimiz Sayın Yücel Bulut ve partili arkadaşlarıma Hoş geldiniz diyorum. Kendisi ile ortak özelliğim olan Tabandan gelen ve bu dönüşümde en büyük sebebim olan harman tarlalarında semaverle çay içen Tokat belediye başkan adayı Adnan Özmen beyefendi Hoşgeldiniz ve yine tekrar bu teşkilatın başında olan gecesini gündüzüne katan kapı kapı gezip vatandaşa partisini anlatan, Mustafa kardeşim Siz de hoş geldiniz. 13 yaşında İş hayatına atıldım bu güne kadar Tokat’tan herkesin evine aş imkânı için çalıştım çaba sarf ettim. AK Parti 2001 yılında kuruldu Ben 1 95. Üyesiyim” dedi. Bülbül konuşmasını şöyle sürdürdü:
 

“PARTİ TEŞKİLATLARI İLE ANLAŞAMADIK”

“O günden bu yana da diyeyim 17 yıl AK Partide Gece Gündüz çalışarak hizmet ettim. Ama maalesef 17 yıldır içinde bulunduğu Parti teşkilatları ile bir türlü anlaşamadık. Bugüne kadar seçilen milletvekillerine hayırlı olsuna birçok milletvekilime gittim. Ancak bunların içerisinden Yücel Bulut milletvekili beni candan gönülden karşıladı hepsine teşekkür ediyorum seni Türkiye’nin bir milletvekili olarak görüyorum.

Biz Maddi manevi bütün imkanlarımızla tokat için memleket için partimiz için çalışırken Recep Tayyip Erdoğan ismini kullanarak cebini dolduranların karşısında kendi kendime dedim ki İbrahim Bir gün senin memleket için millet için çalışan Devlet Bahçeli’nin partisine geç. Ben bu niyetle Milliyetçi Hareket Partisi’ne geçmeye karar verdim. Özellikle Ben yapsat yaptığım için Adnan başkanım la tanışalı 1 ay falan oldu. Ama ben Adnan başkanıma tokat la ilgili birkaç proje ile gittim. Onun önerilerini görünce Hayret ettim ben Tokat’ta 1000 tane konut yaptım ama onun çözüm önerilerini görünce hayretler içindeyim.”

ADNAN ÖZMEN’E SAHİP ÇIKALIM

Tokat siyasetinin satır araları hakkında bilgi veren İşadamı İbrahim Özmen, “Tokat’ta 3 taban insan var zengin insan, orta halli bir de tabandaki insanlar var. Tabandaki insanlara gelir sağlanması gerekir. 15 Temmuz’da Cumhurbaşkanımızın yalnız bırakmayan bir Allah vardır bir Bu millet vardı bir de Devlet Bahçeli vardı. Biz de 31 Martta Devlet Bahçeli’ye ve Adnan Özmen başkanımıza sahip çıkalım. 17 yıldır bu Tokat’ta hep sevdim ama siz üzene verdiniz. Sayın Yücel Bulut başkanımızın önderliğinde Adnan Özmen başkanımıza Sahip Çıkalım ve Tokat’ı yalnız bırakmayalım” dedi Ben bu coşkulu kalabalığa bu programa katıldığınız için çok teşekkür ediyorum. İbrahim Bülbül olarak ben bu süreçte siyasi hayatımın bundan sonraki bölümüne cumhurbaşkanlığının liderliğin de genel Başkanım Devlet Bahçeli’nin Partisi MHP de Yücel Bulut kardeşim ve Adnan Özmen kardeşimle devam etme kararı aldım hepinize hayırlı akşamlar diliyorum” dedi.

BÜYÜKŞEHİR TECRÜBESİ ÖNEMLİ

MHP Tokat belediye Başkan Adayı Adnan Özmen kürsüye gelerek yaptığı selamlama konuşması,” Görmüş olduğunuz gibi Allah nasip kısmet ederse Bizler bir yola çıktık. Ben ve ekibim hakkımızda hayırlısını istiyorum. Allah’ım daha iyisi neyse bize onu nasip etsin. Ben hemen hemen bu topluluğu tanıyorum desem daha iyi. Sizler de beni tanıyorsunuz. Ben 5 dönem pazar ilçemizde belediye başkanlığı yaptım, son 5 yılını da Adana Büyükşehir Belediyesinde genel koordinatörlük ve başkan yardımcılığı görevinde bulundum. Ben Kader denen bir şey vardır. Buna inanıyorum. Nasip beni aldı buraya getirdi, mutlu oldum. Bana Bu görevi tebliğ eden sayın genel Başkanım Doktor Devlet Bahçeli ye burada şansım ve Sizler adına teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

“İnşallah onu mahcup etmeyeceğimiz, emin olasınız” diyerek konuşmasını sürdüren Adnan Özmen, “Bir az önce de İbrahim Kardeşim burada Bize Hoş geldin derken, Benden bahsetti. Tabii her belediye başkanının projeleri var. Bizim projelerimiz Tokat halkının derdini kökten halletmekten yana olduğunu biliniz. Bu projeler içerisinde başta Milletvekilimiz Yücel Bulut beyinde emekleri var. Ben bu memlekete yapacağım işler için sözünü vereceğim afaki sözleri vermeyeceğim. Küçük dokunuşlarla çok güzel eserler ortaya getirip bu insanlarımızın daha rahat bir şekilde daha rahat tokat halkı olarak yaşamalarını sağlayacağım. Bana güvenin. Ben sizleri mahcup etmeyeceğim. Çok şükür bu konuda alnım açık yüzüm Ak. Allah herkese nasip etsin. Ben burada Tokat sporumuzu da görüyorum. Tokatspor seven bir taraf tarım Tokatspor Bu saatten sonra emin ellerde olduğunu, bundan sonra hiç düşünmeyin. Tokatspor nerede ben oradayım haberiniz olsun” şeklinde konuştu.
 

YÜCEL BULUT, “BİRLEŞTİK BİR OLDUK”

Milliyetçi Hareket Partisi Tokat milletvekili Yücel Bulut konuşmasında“Rızkımız da birleştik, nafakamızda birleştik, hayallerinizde birleştik ,duygularınız da birleştik, sancağımız da birleştik, bir olduk Tokatlı olduk ancak gün geldi Tokat için birleşince kendince bir gerekçe ile aramıza ayrılıklar girdi, vuslatı Arar hale geldik. Artovalılar yeşil yurtlu, sulu Saraylısı, çamlıbellisi, Çay Mahallesi Erenler, Tokat’ın bütün değerleri gün geldi birbirine Hasret kaldılar, aramızda Ayrılık düştü. Fikirlerde bizi ayırdılar, nifak attılar mezhebine bakıp insanları yarıştırdılar. Kim daha Dindar diye. kimini bu Atatürk’çü diye yaf taladılar ,kimini bu bektaş-ı diye yaftaladılar” dedi. Bulut özetle şunları söyledi:

İHANET OPERASYONLARINA KARŞI TEK VÜCÜDUZ

“İnsanları birbirinden kopartıp sevgiye muhtaç ettiler. Elhamdülillah İşte bu tohumu Bu Topraklara saçan ihanet şebekesi, 15 Temmuz Akşamında Cenabı Allah’ım bütün yardımıyla bütün yönleriyle deşifre oldu. Kurdukları ihanet tezgâhı asla bir araya gelmez de biz bunları 40 parçaya ayırdık asla karşımıza bir ve bütün olarak çıkamazlar dedikleri bu Türk milletinin vicdanında yerle Yeksan oldular. 15 Temmuz gecesi ayrı düştüğümüz fikirlerinizi bir kere daha birleştirmeye geldik. Fikri ne olursa olsun, mezhebi ne olursa olsun, düşüncesi partisi ne olursa olsun, hangi dünya görüşü ne olursa olsun, Anadolu’nun bu güzel toprağını güzel insanlarını ihanet operasyonlarına karşı tek vücut olmayı aynı fikirde ya aynı doğru da buluşmayı bir kere daha hatırladı ve Dünya’ya haykırdı.

BU KAPI HERKESE AÇIK

İşte fikirleri birleştirdiğimiz 15 Temmuz gününden beri bu milletin bize yüklemiş olduğu Misyonu ve vazifeyi yerine getiriyoruz. İstanbul Yenikapı meydanında her renkten milyonları bir araya gelip bizim omuzlarımıza ilahi bir yük yüklemişler demişlerdir ki, ihaneti görüyorsunuz. Bu milletin düşmanlarını görüyorsunuz, bundan sonra aynı doğrultuda bileşenler olarak Ayrılmayacaksınız, birlikte yol yürüyüp son bağımsız Türk devletini hep birlikte ayakta tutacaksınız. Biz o mesajı aldık, ama hükümlerde birleşmenin yeterli olmadığını gördük o günden bugüne kadar Milliyetçi Hareket Partisi’nin bütün kadroları olarak fikirlerimizdeki birlikteliği Gönül birlikteliği haline getirmeye uğraşıyoruz. Bu kapı herkese açık diyerek Tokat’ın bütün caddelerinde dolaşıyoruz. Biz bugün burada Bu kapı herkese açık mesajınıza cevap veren İbrahim BÜLBÜL kardeşimize de arkadaşlarıyla bu çatı altında buluşuyoruz. Bugüne kadar Milliyetçi Hareket partisinde yer almamış, Kim bilir Milliyetçi Hareket Partisi’ne hiç oy vermemiş bütün hemşerilerimizi de bu kapının altına bu çatının altına davet ediyoruz.

KAZOVA GİBİ GENİŞ OLACAĞIZ

Gönül kırmayacağız bu yönden Kazova gibi geniş olacağız. Herkesin bu gönüllerde yeri olacak. Hasret kaldığımız bütün değerlerinizle bu çatı altında buluşacağız. Gençliğimizde düşündüğünüz Tokat’a ait her şeyi Allah nasip ederse Adnan abi ile birlikte elbirliğiyle tekrar inşa edeceğiz. Sevgimizden ve muhabbetimizden korkuyorlar Bunu unutmayın. Biz sevmekten başka sermayesi olmayan insanlarız. İnsanların bu sevgisi nefret siyaseti yapanları korkutuyor. Sevgimizden muhabbetimizden korkanlara bugün buradan tekrar haykırıyoruz bizden korkmaya devam edin. Çünkü Tokatlı bütün evlatlarımızı sevmeye devam edeceğiz.”
Tokat OLAY


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Olay Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer SİYASET Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Mürekkep ve Kağıt Kokuları İçinde 43 Yıllık Gözbebeği, 'MAŞALI'
Mürekkep ve Kağıt Kokuları İçinde 43 Yıllık Gözbebeği, 'MAŞALI'
Tokat'ın çalışmaya devam eden en eski matbaacısı olan Halil Ekicioğlu, 43 yıllık ömrü beraber paylaştığını söylediği matbaa makinesi için 'gözbebeğim' tabirini kullanıyor.

E-BÜLTEN ABONELİK

ANKET

Yeni sitemizin dizaynını nasıl buldunuz?Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Musa Özdemir / TOKAT
Tel :0 (535) 210 6413
Faks : 0 (356) 212 4884
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]