• 0

05 Şubat 2019, 19:26 - Anasayfa // SİYASET Haberi yazdır

Reşadiye'de saflar genişledi

Reşadiye'de saflar genişledi

Reşadiye Belediye Başkanı Cemil Kılıç, Büyük Birlik Partisi'nden belediye başkan adayı oldu.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

AK Parti tarafından Reşadiye’de yeniden aday gösterilmeyen Cemil Kılıç, yeniden adaylığı konusunda verdiği işareti gerçekleştirdi. 2014 yılında Ak Parti'den belediye başkanı seçilen ve 5 yıllık yönetimi boyunca adı şaibe ve yolsuzluğa karışmayan nadir belediye başkanlarından Cemil Kılıç, 2019 seçimlerinde Büyük Birlik Parti adayı olarak seçime girme kararı verdi.
 
SEÇİMLER KIZIŞTI
 
Cemil Kılıç’ın BBP Reşadiye Belediye Başkan Adayı olması, Reşadiye’deki dengeleri değiştirdi. AK Parti, MHP, BBP ve CHP adayları 31 Mart’ta yoğun bir seçim kazanma çabasına girdi. Otoriteler Cemil Kılıç’ın ortaya çıkmasıyla birlikte her partinin seçim kazanma şansının olduğunu belirtiyorlar.
 

İLÇEMİZE HİZMET ETMEYİ SÜRDÜRECEĞİM

Cemil Kılıç adaylık açıklamasında, "Saygıdeğer Reşadiyeliler, bundan 5 yıl önce bize ilçemizin Belediye başkanlığını layık gördünüz, biz de Rabbim izin verdi, sizler de desteklediniz ve hep beraber ilçemize çok güzel hizmetler verdik. Önümüzdeki 31 Mart 2019 yerel seçimlerinde sizlerden gelen yoğun talep üzerine inşallah hizmetlerin kesintiye uğramadan devamı için ilçemiz birlik ve beraberliği için, tercih edilebilir bir Reşadiye için bir dönem daha ilçemize hizmet etmeye talibim” dedi.

CUMHUR İTTİFAKI VURGUSU

Adaylık başvurusunda Cumhur İttifakı vurgusu yapan Cemil Kılıç, “Bizce hatalı olarak verilen kararı inşallah sandıkta birlikte düzelteceğiz. Bunun için Cumhur ittifakı içinde bulunan Büyük Birlik Partisinden Reşadiye Belediye Başkanı Adayı olduğumu ilan ediyorum. Seçimin İlçemize hayırlı olmasını diliyorum. İnşallah desteklerinizi bekliyorum. İlerleyen zamanlarda gerekli görüşleri ve açıklamaları sizlerle paylaşacağız" diyerek açıklamasını tamamladı.
Tokat OLAY


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Olay Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer SİYASET Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Mürekkep ve Kağıt Kokuları İçinde 43 Yıllık Gözbebeği, 'MAŞALI'
Mürekkep ve Kağıt Kokuları İçinde 43 Yıllık Gözbebeği, 'MAŞALI'
Tokat'ın çalışmaya devam eden en eski matbaacısı olan Halil Ekicioğlu, 43 yıllık ömrü beraber paylaştığını söylediği matbaa makinesi için 'gözbebeğim' tabirini kullanıyor.

E-BÜLTEN ABONELİK

ANKET

Yeni sitemizin dizaynını nasıl buldunuz?Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Musa Özdemir / TOKAT
Tel :0 (535) 210 6413
Faks : 0 (356) 212 4884
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]