• 0

06 Şubat 2019, 11:02 - Anasayfa // GÜNDEM Haberi yazdır

İl Özel İdaresi ve Köydes yatırımları toplantısı yapıldı

İl Özel İdaresi ve Köydes yatırımları toplantısı yapıldı

Özel İdare ve KÖYDES Yatırımları toplantısı Vali Dr. Ozan Balcı başkanlığında yapıldı.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Valilik toplantı salonunda yapılan toplantıda İl Özel İdaresi ve Köylere Hizmet Götürme Birliğinin 2018 yılında il genelinde yapmış olduğu çalışmalar ile 2019 yılında yapılacak faaliyetler hakkında bilgiler verildi.
 
KÖYDES ve İl Özel İdaresi bütçesinden yapılan köy yolları, yol genişletme, onarım ve tesviye, asfalt,  sathi kaplama, istinat duvarı, menfez ve köprü çalışmaları, çevre temizliği ile ilgili yapılan çalışmalar, içme suyu, kanalizasyon ve sondaj çalışmaları gibi köylerin altyapı hizmetleri hakkında detaylı sunum yapılırken, 2019 yılı KÖYDES ve İl Özel İdaresi ödenek durumu görüşüldü.
 
Köyler için yapılan yatırımları önemsediğini ve güzel işler yapıldığını ifade eden Vali Dr. Ozan Balcı, il ve ilçelerimizde İl Özel İdaresi ve KÖYDES bütçesi ile yapılacak yatırımlarda koordineli çalışılmasını ve yapılan işlerin takipçisi olunmasını istedi.
 
2019 yılında yapılacak faaliyetler hakkında da bilgilerin verildiği toplantıya Vali Yardımcısı Mehmet Suphi Küsbeci, kaymakamlar, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Recep Gökçe, İl Özel İdaresi yöneticileri ve KÖYDES personeli katıldı.
Tokat OLAY


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Olay Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNDEM Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Mürekkep ve Kağıt Kokuları İçinde 43 Yıllık Gözbebeği, 'MAŞALI'
Mürekkep ve Kağıt Kokuları İçinde 43 Yıllık Gözbebeği, 'MAŞALI'
Tokat'ın çalışmaya devam eden en eski matbaacısı olan Halil Ekicioğlu, 43 yıllık ömrü beraber paylaştığını söylediği matbaa makinesi için 'gözbebeğim' tabirini kullanıyor.

E-BÜLTEN ABONELİK

ANKET

Yeni sitemizin dizaynını nasıl buldunuz?Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Musa Özdemir / TOKAT
Tel :0 (535) 210 6413
Faks : 0 (356) 212 4884
Bu site 0.094 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]