• 0

07 Şubat 2019, 12:20 - Anasayfa // İYİ PARTİ Haberi yazdır

Yavuz Ağıralioğlu 9 Şubat'ta Niksar'da

Yavuz Ağıralioğlu 9 Şubat'ta Niksar'da

İYİ Parti İstanbul Milletvekili ve Grup Başkanvekili Yavuz Ağıralioğlu, 9 Şubat Cumartesi günü Niksar'da aday tanıtım toplantısına katılacak ve incelemelerde bulunacak.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Tokat ve ilçelerini çok önemsediklerini, Danişmentlilerin başkenti Niksar’da olmaktan da son derece memnun olacağını belirten İYİ Parti İstanbul Milletvekili ve Grup Başkanvekili Yavuz Ağıralioğlu, “AK Parti’ye oy vermenin beka sorunu olduğunu söyleyerek propaganda yapıyorlar. Türk Milleti Ak Parti'den önce de vardı, Ak Parti'den sonra da var olacak. Türk Devleti; Zigetvar'da vefat eden Kanunî'yi oraya defnedip, hedeflerinden vazgeçmeyen bir geleneğe sahiptir” dedi.
 
 
MİLLETİN ZEKÂSI İLE DALGA GEÇMEYİN”
 
Devletin kişilerle, partilerle, fânilerle, "berat dağıtan politikacılarla" kaim olmadığını söyleyen Ağıralioğlu, “Biz, bin defa yıkılsak bin defa yeniden ayağa kalkarız. Tarih, kendini vazgeçilmez gören nice insanlarla doludur. Milletimizi korkutmayın! Milletimizin aklı, zekâsı ve feraseti ile dalga geçmeyin” ifadelerini kullandı. Ağıraliolğu açıklamasını şöyle tamamladı:
 
BELEDİYE BAŞKANLARIMIZI SEÇECEĞİZ
 
“Ne bekamız ne beratımız size bağlı değildir. Bu üslûpla siyaset, sefalettir. Seçimlerde şehirlerimizi yönetecek şehir eminlerimizi, suyumuzu temiz akıtacak, çöpümüzü düzgün toplayacak, yollarımızı düzgün onaracak belediye başkanlarımızı seçeceğiz. Ne Cennetten arsa alıyoruz; ne de Devletimizin bekasına tehdidiz. Herkese akl-ı selîm ve izan diliyorum.”

Niksar’daki aday tanıtım toplantısı 9 Şubat Cumartesi günü, saat 19:00’da, Kireçköprü Mevkii, Vakıf İş Merkezi’nde düzenlenecek. Toplantıya TBMM İdare Amiri ve CHP Tokat Milletvekili Kadim Durmaz da katılacak.
 
 
BENİM AİLEM NİKSAR
 
Öte yandan İYİ Parti Niksar Belediye Başkan Adayı Emrah Köknar seçim çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Köknar yaptığı açıklamada, “Doğduğum, büyüdüğüm topraklara hizmet edebilme fırsatı bulacağım için çok sevinçliyim. Niksar’ın bir evladı olarak, memleketim için çalışmaktan hep gurur duydum. Allah’ın izniyle yaşamımın her anında Niksarlı olmanın onurunu yüreğimde taşımaya devam edeceğim. Bu büyük aileye layık bir evlat olabilmek için, gündüz yorulmadan, gece uyumadan çalışacağıma söz veriyorum. Çünkü Benim Ailem Niksar! Ben Niksar olmaya geliyorum” şeklinde konuştu.
Tokat OLAY


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Olay Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer İYİ PARTİ Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Mürekkep ve Kağıt Kokuları İçinde 43 Yıllık Gözbebeği, 'MAŞALI'
Mürekkep ve Kağıt Kokuları İçinde 43 Yıllık Gözbebeği, 'MAŞALI'
Tokat'ın çalışmaya devam eden en eski matbaacısı olan Halil Ekicioğlu, 43 yıllık ömrü beraber paylaştığını söylediği matbaa makinesi için 'gözbebeğim' tabirini kullanıyor.

E-BÜLTEN ABONELİK

ANKET

Yeni sitemizin dizaynını nasıl buldunuz?Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Musa Özdemir / TOKAT
Tel :0 (535) 210 6413
Faks : 0 (356) 212 4884
Bu site 0.063 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]