• 0

10 Şubat 2019, 11:58 - Anasayfa // Erbaa Haberi yazdır

Kaymakam Karacan, yaya önceliği için trafiğe çıktı

Kaymakam Karacan, yaya önceliği için trafiğe çıktı

Erbaa Kaymakamı Bülent Karacan, trafikte yaya önceliği bilincinin oluşturulması amacıyla düzenlenen trafik farkındalık uygulamasına katıldı. Etkinlikte çocuklar sürücüleri uyardı.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Trafikte yayalara öncelik verilmesine yönelik uygulamanın yaygınlaştırılmasına yönelik yurt genelinde yapılan çalışmalar devam ediyor. Erbaa Kaymakamı Bülent Karacan da etkinliklere katılarak sürücülerin dikkatli olmalarını istedi.
 
 
"Öncelik Hayatın, Öncelik Yayanın" sloganıyla 2019 yılı "Yaya Öncelikli Trafik Yılı" ilan edildiği program kapsamında Erbaa Kaymakamı, ilçe protokolü ve öğrencilerle birlikte sürücülere kavşaklara ve yaya geçitlerine yaklaşırken yaya geçiyorsa ilk geçit hakkının onlara verileceğini anlatan bilgilendirme broşürü dağıttı.
Tokat OLAY


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Olay Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer Erbaa Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Mürekkep ve Kağıt Kokuları İçinde 43 Yıllık Gözbebeği, 'MAŞALI'
Mürekkep ve Kağıt Kokuları İçinde 43 Yıllık Gözbebeği, 'MAŞALI'
Tokat'ın çalışmaya devam eden en eski matbaacısı olan Halil Ekicioğlu, 43 yıllık ömrü beraber paylaştığını söylediği matbaa makinesi için 'gözbebeğim' tabirini kullanıyor.

E-BÜLTEN ABONELİK

ANKET

Yeni sitemizin dizaynını nasıl buldunuz?Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Musa Özdemir / TOKAT
Tel :0 (535) 210 6413
Faks : 0 (356) 212 4884
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]