• 0

10 Şubat 2019, 12:35 - Anasayfa // Reşadiye Haberi yazdır

Reşadiye'de Spor Tokat Projesi'ne büyük ilgi

Reşadiye'de Spor Tokat Projesi'ne büyük ilgi

Spor Tokat Projesi kapsamında Reşadiye'de yetenekli gençlerin taranmasına devam ediliyor.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Reşadiye’de ilçe merkezi, belde ve köylerinde eğitim-öğretim gören çocukların ve gençlerin yetenek ve istekleri doğrultusunda en az bir spor branşıyla tanışmaları amacıyla gerçekleştirilen “Spor Tokat” projesi, İlçe Gençlik ve Spor İlçe müdürlüğü organizesi ile çalışmalarına devam ediyor.
 
Reşadiye Kaymakamlığı himayesinde yürütülen ve katılımın her geçen gün arttığı “Spor Tokat” projesi ile ruhen ve bedenen sağlıklı, öz güveni yüksek, Ülkesini ve milletini seven, topluma faydalı nesiller yetiştirmesi amaçlanan proje; futbol, jimnastik, masa tenisi, koordinasyon çalışmaları gibi çeşitli dallarda faaliyet gösteren proje tüm hızıyla devam ediyor.
 
Tokat OLAY


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Olay Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer Reşadiye Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Mürekkep ve Kağıt Kokuları İçinde 43 Yıllık Gözbebeği, 'MAŞALI'
Mürekkep ve Kağıt Kokuları İçinde 43 Yıllık Gözbebeği, 'MAŞALI'
Tokat'ın çalışmaya devam eden en eski matbaacısı olan Halil Ekicioğlu, 43 yıllık ömrü beraber paylaştığını söylediği matbaa makinesi için 'gözbebeğim' tabirini kullanıyor.

E-BÜLTEN ABONELİK

ANKET

Yeni sitemizin dizaynını nasıl buldunuz?Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Musa Özdemir / TOKAT
Tel :0 (535) 210 6413
Faks : 0 (356) 212 4884
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]