• 0

10 Şubat 2019, 12:37 - Anasayfa // Reşadiye Haberi yazdır

Reşadiye'de Tokat Sosyal Destek ve Spor Tokat Projeleri ele alındı

Reşadiye'de Tokat Sosyal Destek ve Spor Tokat Projeleri ele alındı

Reşadiye Kaymakamı Murat Mete başkanlığında 'Tokat Sosyal Destek' ve 'Spor Tokat' değerlendirme toplantısı yapıldı.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

İlk olarak Kaymakamlık makamında “Tokat Sosyal Destek” değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi. Şehit ve gazi aileleri, yetimler, öksüzler, engelliler, terk edilmiş çocuklar, yaşlılar, dul kadınlar, dezavantajlı grupları içine alan “Tokat Sosyal Destek” projesi ile; projenin başladığı 2018 Aralık ayından itibaren toplam 503 hane ziyaret edildi.
 
 
SORUNLAR ÇÖZÜLÜYOR
 
Ziyaretlerde sorun ve talepler raporlaştırıldı. Sorunlardan 91 tanesi Tokat’a (il) iletilmiş olup, 219 hanenin işlemleri olumlu sonuçlanmıştır. 115 hane ise ziyarette herhangi bir talebinin olmadığını bildirmiştir. Ayrıca bu hafta 33 hanenin işlemleri, işleme alınmış olup devam etmektedir. 
 
Daha sonra Kaymakamlık Toplantı salonunda “Spor Tokat” değerlendirme toplantısı yapıldı. Toplantıda; ilçe, belde ve köylerimizde eğitim-öğretim gören çocuklarımızın ve gençlerimizin yetenek ve istekleri doğrultusunda en az bir spor branşıyla tanışmaları amacıyla gerçekleştirilen projede yapılan ve planlanan çalışmalar değerlendirildi.
Tokat OLAY


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Olay Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer Reşadiye Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Mürekkep ve Kağıt Kokuları İçinde 43 Yıllık Gözbebeği, 'MAŞALI'
Mürekkep ve Kağıt Kokuları İçinde 43 Yıllık Gözbebeği, 'MAŞALI'
Tokat'ın çalışmaya devam eden en eski matbaacısı olan Halil Ekicioğlu, 43 yıllık ömrü beraber paylaştığını söylediği matbaa makinesi için 'gözbebeğim' tabirini kullanıyor.

E-BÜLTEN ABONELİK

ANKET

Yeni sitemizin dizaynını nasıl buldunuz?Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Musa Özdemir / TOKAT
Tel :0 (535) 210 6413
Faks : 0 (356) 212 4884
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]