• 0

10 Şubat 2019, 12:42 - Anasayfa // Turhal Haberi yazdır

Kaymakam Üçer'den muhtarlara seçim uyarısı

Kaymakam Üçer'den muhtarlara seçim uyarısı

Turhal Kaymakamı Dr. Ahmet Süheyl Üçer, köy ve mahalle muhtarları ile aylık olağan değerlendirme toplantısında bir araya geldi. Toplantıda yerel seçimler ön plana çıktı.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Halk Eğitim Merkezi konferans salonunda yapılan toplantıda 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan Mahalli İdareler Seçimleri ve bu seçimlerde alınacak olan güvenlik tedbirleri konu edildi.
 
31 Mart 2019 Mahalli İdareler Seçimleri ile ilgili sunum yapılarak muhtarların bilgilendirildiği toplantıda seçim güvenliği, seçim yasakları ve muhtarlıkların bu konulardaki görevleri hatırlatıldı ve seçim dönemimin huzurlu ve yasal bir süreçte tamamlanması için gereken uyarılar yapıldı.
 
Düzenlenen toplantıya Turhal Kaymakamı Dr. Ahmet Süheyl Üçer’in yanı sıra resmi kurum müdürleri ile köy ve mahalle muhtarları katıldılar.
 
Tokat OLAY


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Olay Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer Turhal Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Mürekkep ve Kağıt Kokuları İçinde 43 Yıllık Gözbebeği, 'MAŞALI'
Mürekkep ve Kağıt Kokuları İçinde 43 Yıllık Gözbebeği, 'MAŞALI'
Tokat'ın çalışmaya devam eden en eski matbaacısı olan Halil Ekicioğlu, 43 yıllık ömrü beraber paylaştığını söylediği matbaa makinesi için 'gözbebeğim' tabirini kullanıyor.

E-BÜLTEN ABONELİK

ANKET

Yeni sitemizin dizaynını nasıl buldunuz?Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Musa Özdemir / TOKAT
Tel :0 (535) 210 6413
Faks : 0 (356) 212 4884
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]