• 0

11 Şubat 2019, 12:55 - Anasayfa // SPOR Haberi yazdır

Santranç'ta Türkiye üçüncüsü oldu

Santranç'ta Türkiye üçüncüsü oldu

Türkiye Satranç Şampiyonası'da Türkiye 3.cüsü olan Simay Karakılınç, Turhal Kaymakamı Dr. Ahmet Süheyl Üçer' makamında ziyaret etti.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

19-26 Ocak 2019 tarihleri arasında Antalya’da düzenlenen Türkiye Satranç Şampiyonasında 8 yaş kızlar kategorisinde Türkiye 3.cüsü olan Turhal 100. Yıl İlkokulu 3. Sınıf öğrencisi Simay Karakılınç, okul müdürü Ercan Taştan, antrenörü Sefer Karakoç ve velisi Esen Öz Karakılınç ile birlikte Kaymakam Üçer’i makamında ziyaret ettiler.
 
Kaymakam Dr. Ahmet Süheyl Üçer, minik Simay Karakılınç’ı başarısından dolayı tebrik ederek ödüllendirdi. Üçer, ayrıca küçük Simay’ın başarısında emeği olan antrenörü, öğretmenleri, okul idaresi ve ailesini de kutladı.
 
Tokat OLAY


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Olay Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer SPOR Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Mürekkep ve Kağıt Kokuları İçinde 43 Yıllık Gözbebeği, 'MAŞALI'
Mürekkep ve Kağıt Kokuları İçinde 43 Yıllık Gözbebeği, 'MAŞALI'
Tokat'ın çalışmaya devam eden en eski matbaacısı olan Halil Ekicioğlu, 43 yıllık ömrü beraber paylaştığını söylediği matbaa makinesi için 'gözbebeğim' tabirini kullanıyor.

E-BÜLTEN ABONELİK

ANKET

Yeni sitemizin dizaynını nasıl buldunuz?Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Musa Özdemir / TOKAT
Tel :0 (535) 210 6413
Faks : 0 (356) 212 4884
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]