• 0

11 Şubat 2019, 13:03 - Anasayfa // Artova Haberi yazdır

Artova Kaymakamı'ndan Şehit ve Gazi ailelerine ziyaret

Artova Kaymakamı'ndan Şehit ve Gazi ailelerine ziyaret

Artova Kaymakamı Mustafa Karali şehit ve gazi ailelerini ziyaret ederek sorunlarını yerinde inceledi.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Artova Kaymakam Mustafa Karali, beraberindeki İlçe Jandarma Komutanı Cüneyt Okur, İlçe Emniyet Amir Vekili Fatih Kaptan, SYDV Müdürü Murat Süer, Malmüdür Vekili Süleyman Yorulmaz, Yağcımusa Köyünde Şehit Ahmet Solmaz’ın annesi Arife Solmaz’ı Ahmetdanişment Köyünde Gazi babası Duran Şanlı’yı  ve ailelerini ziyaret etti.
 
Ziyarette şehit ve gazilerin sorunlarını yerinde inceleyen Kaymakam Karali, “Vatanları uğruna canlarını hiçe sayan aziz ve kadim insanlarımız, en değerli varlıklarımızdırlar. Şehitlerimize Yüce Mevla’dan rahmet, gazilerimize uzun ömürler, sağlık ve sıhhat dolu bir yaşam diliyorum. Bu aileleri ziyaret etmek, dertlerini ve sorunlarını dinlemek bizlerin görevi olduğu kadar, bizleri mutlu ediyor” dedi.
 
 
Şehit ve gazi aileleri, Kaymakam Karali ve beraberindekilerin ziyaretinden çok mutlu olduklarını dile getirerek, devletin yanlarında olduğunu ve unutulmadıklarından dolayı teşekkürlerini ilettiler.
 
Öte yanda Artova Kaymakamı Mustafa Karali ve beraberindeki heyet bazı aile ziyaretlerinde bulundu. Vatandaşlarımız sorunlarını dinleyerek devletin imkânları doğrultusunda problemlere çözüm üreterek vatandaşlarımıza yardımcı olacağını belirtti.
Tokat OLAY


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Olay Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer Artova Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Mürekkep ve Kağıt Kokuları İçinde 43 Yıllık Gözbebeği, 'MAŞALI'
Mürekkep ve Kağıt Kokuları İçinde 43 Yıllık Gözbebeği, 'MAŞALI'
Tokat'ın çalışmaya devam eden en eski matbaacısı olan Halil Ekicioğlu, 43 yıllık ömrü beraber paylaştığını söylediği matbaa makinesi için 'gözbebeğim' tabirini kullanıyor.

E-BÜLTEN ABONELİK

ANKET

Yeni sitemizin dizaynını nasıl buldunuz?Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Musa Özdemir / TOKAT
Tel :0 (535) 210 6413
Faks : 0 (356) 212 4884
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]