• 0

19 Şubat 2019, 12:12 - Anasayfa // Reşadiye Haberi yazdır

'Hayatı paylaşmak için engel yoktur'

'Hayatı paylaşmak için engel yoktur'

Reşadiye İlçe Gençlik Spor Müdürlüğü, 'Spor Tokat Projesi' kapsamında, Özel Anne Sevgisi Özel Rehabilitasyon ve Eğitim Merkezi'nde eğitim gören özel öğrencileri ağırladı.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

 
Kapalı Spor Salonunda gerçekleştirilen programda, hocaları eşliğinde gönüllerince eğlenen özel öğrenciler, spor yaptılar ve çeşitli oyunlar oynadılar.
 
“Tokat Spor” Projesi'nin Amacı
 
Spor Tokat projesi ile Tokat merkez, ilçe, belde ve köylerimizde eğitim öğretim gören çocuklarımızın ve gençlerimizin yetenek ve istekleri doğrultusunda en az bir spor branşıyla tanışmaları, spor kültürünün tabana yayılması, sporu hayatlarında bir yaşam felsefesi haline getirmeleri, her türlü kötü alışkanlıktan uzak durmaları, sağlıklı yaşamı ön plana çıkarmaları, sağlıklı nesiller yetiştirilmesi, obezite ve bağımlılığa karşı mücadeleye öncülük edilmesi amaçlanmaktır.
 
 
Tokat Spor” Projesi'nin Hedefi
 
Tokat Valiliği himayesinde başta Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü olmak üzere, Tokat’taki tüm kamu kurum ve kuruluşlar ile güç birliği yaparak, bir program dahilinde her tür ve kademedeki okullarda eğitimlerine devam eden öğrencilerimizin spor yapmalarına olanak sağlamak, Ruhen ve bedenen sağlıklı nesiller yetiştirmek, özgüveni yüksek, ülkesini ve milletini seven, topluma faydalı nesiller yetiştirmek ve ülke sporuna kazandırılması hedeflenmektedir.
Tokat OLAY


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Olay Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer Reşadiye Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Adnan Atmaca ile yaş sebze ve meyve ihracatı üzerine röportaj
Adnan Atmaca ile yaş sebze ve meyve ihracatı üzerine röportaj
Euroaz Tarım Ürünleri Gıda San. ve Tic. Ltd. Şti. Genel Müdürü Adnan Atmaca ile yaş sebze ve meyve ihracatı üzerine keyifli bir röportaj.

E-BÜLTEN ABONELİK

ANKET

Yeni sitemizin dizaynını nasıl buldunuz?Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Musa Özdemir / TOKAT
Tel :0 (535) 210 6413
Faks : 0 (356) 212 4884
Bu site 0.094 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]