• 0

21 Şubat 2019, 10:42 - Anasayfa // Yeşilyurt Haberi yazdır

Yeşilyurt Halk Eğitim Merkez'ine anasınıfı

Yeşilyurt Halk Eğitim Merkez'ine anasınıfı

Yeşilyurt Halk Eğitim Merkezi bünyesinde Ana sınıfı açıldı. Açılışı Yeşilyurt kaymakamı Muhammed Sait BAYTOK gerçekleştirdi.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Yeşilyurt Halk Eğitim Merkezinde açılan Kurslara devam eden kursiyerlerin okul öncesi yaş gurubundaki çocukları için Halk Eğitim Merkezinde oluşturulan Anasınıfının açılışı 14 Şubat 2019 Perşembe günü saat 09.00 da Kaymakam Muhammed Sait Baytok tarafından gerçekleştirildi.
 
Halk Eğitim Merkezinde kurs alan annelerin çocuklarını bu sınıfa bırakarak derslere daha rahat katılım sağlayacaklarını belirten Kaymakam BAYTOK, kursa başlayan çocuklarla da yakından ilgilendi.
 
Anasınıfının açılış törenine Kaymakamımız Muhammed Sait Baytok  ile birlikte İlçe Milli Eğitim Müdürü Nihat Aymak, İlçe Halk Eğitim Müdürü Arif Horasan katıldılar.
 
Tokat OLAY


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Olay Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer Yeşilyurt Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Adnan Atmaca ile yaş sebze ve meyve ihracatı üzerine röportaj
Adnan Atmaca ile yaş sebze ve meyve ihracatı üzerine röportaj
Euroaz Tarım Ürünleri Gıda San. ve Tic. Ltd. Şti. Genel Müdürü Adnan Atmaca ile yaş sebze ve meyve ihracatı üzerine keyifli bir röportaj.

E-BÜLTEN ABONELİK

ANKET

Yeni sitemizin dizaynını nasıl buldunuz?Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Musa Özdemir / TOKAT
Tel :0 (535) 210 6413
Faks : 0 (356) 212 4884
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]