• 0

28 Şubat 2019, 07:04 - Anasayfa // BELEDİYE Haberi yazdır

Tokat'ta ilk yardım kursuna katılanlara belge

Tokat'ta ilk yardım kursuna katılanlara belge

Tokat Belediyesi Gülbahar Hatun Hanımeli Merkezinde , ilk yarıdım kursu alan 55 kadın kursiyer düzenlenen törenle sertifikalarını aldı.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Tokat Belediyesi Gülbahar Hatun Hanımeli Merkezinde 1 ay önce ilk yardım kursu açıldı. Eğitimlerinin tamamlanmasının ardından 55 kursiyer için sertifika töreni düzenlendi. Törene Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, kursiyerler ve yakınları katıldı.
 
 
Saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başlayan sertifika töreninde konuşan Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, "Hanımeli merkezleri Tokat'ta artık bir marka oldu. Bir çok şehirde, bizim merkezlerimiz gibi hanımeli kültür merkezleri yok. Bizim gibi son derece her şeyi ile düşünülen, içerisinde sınıfları, sosyal mekanları, spor salonları gibi Türkiye'ye bir kaç tane vardır. Buda bizim siz değerli hanımları önemsediğimizi ortaya koyma adında güzel bir örnektir. Önümüzde ki 8 Mart'ta da bir başka hanımeli kültür sanat merkezimizi daha açıyoruz.Onuda TOKİ konutlarımızda açmış olacağız. Bu akşamda yeni projelerimizi açıklıyoruz. Yeni mahalle konaklarımızı çoğaltacağız. Bizim merkezlerimiz artık okul oldu. Bu manada çok memnum. Belediyemizde iş atölyeleri açacağız. Burada ki elde ettiğimiz güzellikleri kazanımları, şimdi iş atölyelerine dönüştürüp hem istihdam oluşturmak. Hem de bir markalaştırma oluşturup şehrimizin tanıtımının yapmayı arzu ediyoruz" dedi. 
 
DHA-Bölge - Türkiye-Tokat
Tokat OLAY


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Olay Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer BELEDİYE Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Mürekkep ve Kağıt Kokuları İçinde 43 Yıllık Gözbebeği, 'MAŞALI'
Mürekkep ve Kağıt Kokuları İçinde 43 Yıllık Gözbebeği, 'MAŞALI'
Tokat'ın çalışmaya devam eden en eski matbaacısı olan Halil Ekicioğlu, 43 yıllık ömrü beraber paylaştığını söylediği matbaa makinesi için 'gözbebeğim' tabirini kullanıyor.

E-BÜLTEN ABONELİK

ANKET

Yeni sitemizin dizaynını nasıl buldunuz?Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Musa Özdemir / TOKAT
Tel :0 (535) 210 6413
Faks : 0 (356) 212 4884
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]