• 0

05 Mart 2019, 13:08 - Anasayfa // BELEDİYE Haberi yazdır

Başkan Eroğlu, yeni projelerini anlattı

Başkan Eroğlu, yeni projelerini anlattı

Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, otogar esnafıyla bir araya gelerek projelerini anlattı.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, seçim çalışmaları kapsamında Tokat Şehirlerarası Otobüs Terminali esnafı ile bir araya geldi. Başkan Eroğlu, 10 Başlıkta hazırladığı 71 Projeyi gittiği her ortamda anlatarak, Tokat için 5 yıllık süreçte yapılacak çalışmalardan bahsetti.
 
 
Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu yaptığı açıklamada, "Son 5 yıldır sizlerin hizmetinde bulunduk. Şehir terminalimize yaz aylarında gelmiş ve tüm Türkiye’ye vurgu yapmıştık. Tokat’ımızdaki tüm şehirlerarası araçlarımızda yabancı menşeili içecekler kullanmama kararı almıştık. Çok güzel bir kampanya yapmıştık. İnşallah daha güzel kampanyalara da bundan sonra imza atarız.İnsanlar belediye başkanından iki şey ister. 1'incisi istediği zaman kapısını çalabilmek, aradığı zaman ulaşmak 2'ncisi ise şehre hizmet etmesidir. Belki bütün siyasetçilerden istenen budur. Elimizden geldiğince hep beraberce bunu yapmaya çalıştık. Geldik, ziyaret ettik, gönül işi yapmaya azami gayret sarf ettik. Hizmet üretmenin, verdiğimiz sözleri tutmanın, yerine getirmenin gayreti içerisinde olduk. Önümüzdeki 5 yılda sizlerin desteği ile bunları yapacağız. Yeterki aşk olsun, yeter ki birlik ve beraberlik olsun" dedi. Otogar esnafının istek ve temennilerini dinleyen Başkan Eroğlu, katılım sağlayan herkese ayrı ayrı teşekkür etti.
 
DHA-Bölge - Türkiye-Tokat / Merkez - TOKAT-DHA
Tokat OLAY


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Olay Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer BELEDİYE Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Mürekkep ve Kağıt Kokuları İçinde 43 Yıllık Gözbebeği, 'MAŞALI'
Mürekkep ve Kağıt Kokuları İçinde 43 Yıllık Gözbebeği, 'MAŞALI'
Tokat'ın çalışmaya devam eden en eski matbaacısı olan Halil Ekicioğlu, 43 yıllık ömrü beraber paylaştığını söylediği matbaa makinesi için 'gözbebeğim' tabirini kullanıyor.

E-BÜLTEN ABONELİK

ANKET

Yeni sitemizin dizaynını nasıl buldunuz?Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Musa Özdemir / TOKAT
Tel :0 (535) 210 6413
Faks : 0 (356) 212 4884
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]